Ana sayfa Dizi / Film La Casa De Papel Setinden Yeni Fotoğraflar!

La Casa De Papel Setinden Yeni Fotoğraflar!

PAYLAŞ

La Casa De Papel setinden oldukça şaşırtıcı bazı fotoğraflar geldi! Hatırlatalım: 4. sezonun final bölümünde Lizbon (yani Raquel) büyük bir düzenbazlıkla İspanya Merkez Bankasına sızmış; Profesör, Alicia tarafından yakalanmıştı. Soygun planının akıbeti nereye gidiyor, diye düşünürken setten gelen fotoğraflar da bizi oldukça korkuttu!

Birinci Fotoğraf: Bu karede gözükmüyor ancak Stockholm elinde beyaz bir bayrak taşıyor. Arkalarında da rehineler var. Her ne kadar bize teslim olduklarını düşündürtse de profesörün planı olabilir.

La Casa De Papel

İkinci Fotoğraf: En değerli rehine olan merkez bankasının başkanı hemen Tokyo’nun arkasında yer alıyor. Görülen o ki bu görüntüler 5. sezonun en can alıcı yerinden paylaşılmış.

La Casa De Papel

Üçüncü Fotoğraf: Bu fotoğraf çekimler sırasında çekilmemiş ancak askerleri görmeye başlamamız da işlerin ne kadar ciddiye gittiği hakkında bilgi veriyor.

La Casa De Papel

Ele geçen fotoğraflar sahiden de şaşırtıcı! Sabırsızlıkla 2021 olmasını ve 5. sezonu izlemeyi bekliyoruz. Her ne kadar çoğu kişi 4. sezondan memnun kalmasa bile eminim ki yayınlandığı gün tekrar Netflix çökecek!

Bize Katılın!
Diğer Yazılarımız İçin!

Yorumlar