Ana sayfa Oyunlar League Of Legends League Of Legends-Yükselmek Ya da Düşmek İşte Bütün Mesele Bu !

League Of Legends-Yükselmek Ya da Düşmek İşte Bütün Mesele Bu !

PAYLAŞ

Yükselmek mi ? Düşmek mi ? Bütün mesele bu !

Yükselme-Düşme Turnuvası yani bildiğimiz gibi gelecek sezonda Şampiyonlug Ligi`nde oynayacak son takımların turnuvası saat 19.00`da 29 Nisan Tarihinde başlıyor.Bu maçı Riot Games Türkiye`nin Twitch Kanalından takip edebilirsiniz.

-Yükselme-Düşme Turnuvası Nedir ? –

Şampiyonluk Liginde son sırayı alan takım “Yükselme Ligine“ düşüyor.Bunun sonucunda Yükselme Liginde 1. olan takım Şampiyonluk Ligi`ne çıkıyor.
Sonra 7.olan takım KMF`de 6.olan takım Yükselme-Düşme Turnuvasına katılıyor.2. ve 3. sırada olan takımlar ise Yükselme-Düşme Turnuvasına katılmaya hak kazanıyor.

şampiyonluk-liginin-son-iki-takımı-817x320

Son istatistiklere bakacak olursak;
Kış sezonunda Yükselme liginde şampiyon olan Crew e-sports takımı Şampiyonluk ligini çıkmaya hak kazanırken , Şampiyonluk liginde NumberOne e-Sports Yükselme ligine düştü.

Durumlara dört gözle yaklaşıcak olursak,beklenilen performası sergileyemeyen Çilekler ve Team Turquality takımları yükselme liginden gelecek olan Victorius Ace ve Imperial Esport takımları ile karşılaşacaklar.5 Maç yapılacak ve maçların sonucunda kazanan iki takım yeni sezonda Şampiyonluk liginde oynamaya hak kazanırken kaybedenler Yükselme liginde gidecekler.

Yükselme/Düşme Liginde olacak maçlar;

29 Nisan Cumartesi – 19:00 Çilekler vs Victorius Ace
30 Nisan Pazar – 19:00 Team Turquality vs Impreial Esports

Yorumlar