Ana sayfa Dizi / Film Limitless Tanıtım

Limitless Tanıtım

PAYLAŞ

Limitless (2015)

Tür: Gizem, Bilim Kurgu
Brian Sinclair müziğe karşı uzun zamandır ilgili birisidir ancak çocukluğundan beri uğraştığı konularda başarısız olan Brian müzik yapmakta da pek başarılı olamaz. Başta bir grup kurmayı başarsa da zamanla tüm grup dağılır ve tek başına kalır. Bir süre sonra tüm ailesi yükselip kariyer yaparken o geçici işlerde çalışıp ailesine hala müzikle ilgili yalanlar söylemektedir. Bir gün babası rahatsızlanır, aynı gün babasını kaybetme korkusuyla kendisini babasına hala kanıtlayamadığını ve başarısız birisi olduğunu anlar.

"Pilot" -- Brian Finch's (Jake McDorman) life takes an extraordinary turn when he uses a mysterious drug, NZT, that allows him to access his full brain capacity. However, when an NZT-related murder lands Brian on the FBI's radar, he uses the drug in an attempt to stay ahead of the authorities long enough to clear his name, on the series premiere of LIMITLESS, Tuesday, Sept. 22 (10:00-11:00 PM, ET/PT), on the CBS Television Network. Academy Award nominee Bradley Cooper executive produces and recurs as Senator Edward Morra. Photo: Paul Sarkis ©2015 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved

Yine geçici bir işte çalışırken arkadaşı Eli ile karşılaşır. Bir öğle yemeğinde yaptıklarını anlatırken babasının hasta olduğunu ve hayatının iyiye gitmediğini anlatır. Eli yakın arkadaşına bir iyilik yapmak ister ve NZT-48 adında nootropik bileşenli bir hap verir. Hapı kullanan kişi anne karnındaki anılarını bile hatırlayacak konuma gelebilmektedir. 12 saat etkisi süren bu hapı babasına yardım etmeye çalışarak kullanır. Bir süre sonra yeni bir hap istemek için arkadaşının evine giden Brian arkadaşını ölü bir şekilde bulur. Hapın son etkileri ile cesedin etrafında bulduğu ipuçlarını takip etmeye çalışan Brian’ın peşine FBI da takılmıştır.

Yorumlar