Ana sayfa Dizi / Film Yeni Fantastik Dizi: Lucifer

Yeni Fantastik Dizi: Lucifer

PAYLAŞ

Yeni Fantastik Dizi: Lucifer


İMDb: 8,7

Sayın Fantazyalılar, Fantastik dedik de, hemen Supernatural gibi bir şey beklemeyin. Zira bu dizimiz fantastiğin yanında daha çok polisiye bir dizi.
Neil Gaiman’ın kaleminden yazılan dizi Fox tarafından yayımlandı. Dizi oldukça kendini izlettiren, komik, gizemli ve doğaüstü olaylara giren, polisiye devam eden bir dizi. Lucifer karakterini canlandıran Tom Ellis’in muhteşem oyunculuğu ve cazibesi ile rolüne adeta kendini kaptırmış ve cast seçimi çok iyi oturmuş. Eh, imdb’de de 8.7 ile daha ilk bölümden güzel bir giriş yaptığını da söylemeden edemeyeceğiz.

Konuya gelirsek; Cehennem’den sıkılan Lucifer, Krallığı’nı bırakıp dünyaya gelir ve kendine Los Angeles’da bir gece kulübü açar. Burada daha önce beraber çalıştığı ve ona yardım eden arkadaşı olan Delilah’ın gizemli bir şekilde öldürülmesi ile Lucifer, dedektif Chloe ile cinayetin peşine düşer ve bir anda kendini polis departmanında dedektiflik yaparken bulur. İşte hikaye böyle başlıyor. Dizinin diğer bölümleri nedense 2016’da yayımlanmaya başlayacak. O zamana kadar sabırla beklememiz gerekiyor. Dizinin pilot bölümünü mutlaka izleyin, pişman olmayacaksınız.

Fragman: 

 

Yorumlar