Ana sayfa Middle Earth Filmler Mansur Yavaş’tan Yüzüklerin Efendisi Tavsiyesi!

Mansur Yavaş’tan Yüzüklerin Efendisi Tavsiyesi!

PAYLAŞ

17 Mart akşamı “Pqueen” kullanıcı adıyla tanınan Pelin Baynazoğlu isimli Twitch yayıncısının yayınına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur yavaş, iki saate yakın süren yayında kendisiyle ilgili sorulara cevap verdi.

Konu müziklere filmlere ve bunun gibi sanatsal yapıtlara geldiğinde Mansur Yavaş film konusunda Yüzüklerin Efendisi’ni önereceğini söyledi. Tam konuşmayı aktaralım:

Mansur Yavaş Twitch'e katıldığını açıkladı: Artık ben de buradayım - Son  dakika haberleri

“Tavsiye edeceğim film de Yüzüklerin Efendisi. Neden tavsiye ediyorum? Dünyada gençleri, çocukları yetiştirirken öncelikle bunların hep hayal etmesini sağlamak lazım. İşte benim küçükken okuduğum Teksas Tommiks kitapları, o tür çizgi filmler hepsi hayal kurduruyor. Bundan sonra ne olabilir? Bir bakıyorsunuz, ertesi hafta tekrar bir hayal kuruyorsunuz.

Bu sözleri ile genç nesli yetiştimek için hayal kurmanın ve hayal gücünün öneminden bahsediyor Mansur Yavaş. Yayının ilerleyen dakikalarında da kendisinin buralara gelmesini bir nevi hayal gücüne borçlu olduğunu söylüyor. Kendisinin konuk olduğu yayının tekrar bağlantısını yazının sonuna ekleyeceğim, dileyen okurlarımız oradan izleyebilirler. Esenlikler!

Yayın tekrarının linki:
https://www.twitch.tv/videos/952829090


Diğer yazılarımızı okumak için:
https://fantazya.org/category/middle-earth/

Bize katılın!
https://www.facebook.com/groups/yuzuklerinEfendisi/

Yorumlar