Ana sayfa Dizi / Film Marvel'in Üst Kademeli Yetkilisi En Güçlü Karakteri Açıkladı!

Marvel'in Üst Kademeli Yetkilisi En Güçlü Karakteri Açıkladı!

PAYLAŞ

Marvel Stüdyosu başkanı olan Kevin Feige tüm gündemi sallayan bir açıklamada bulundu! Feige göre Marvel’in sinematik evreninin en güçlü karakteri Scarlet Witch’miş!

Aynı zamanda açıklama yaparken “Tüm süper kahramanlar arasında en güçlüsü” diye vurgu yaparak özellikle belirten Feige’nin bu açıklaması sosyal medya üzerinden büyük tepkiler gördü. Tabi Feige’nin görüşüne katılanların sayısı da az değil.

“Endgame bakmanızı öneririm. Wanda Maximoff neredeyse Thanos’u öldürecekti. Thanos ordusunu etkili hale getirmeseydi bunu başarırdı” diye açıklamasına devam etti. Wanda’nın güçlerini her bir seri de daha da geliştirdiğini görmüştük. Kevin Fiege’nin bu açıklamasından 2021’de çıkacak olan solo dizi WandaVision’da Wanda’nın güçlerini nirvana sınırlarında göreceğimiz anlaşılıyor.

Karaktere hayat veren ünlü oyuncu Elizabeth Olsen geçtiğimiz aylarda dizi için meraklandıran açıklamalarda bulunmuştu.

Bu dizi ile birlikte canlandırdığım karakterin neden Scarlet Witch diye anıldığını ve Wanda yerine nasıl Scarlet Witch olduğunu öğreneceğiz. Film serilerinde fark ettiyseniz ondan hep Wanda diye bahsettik. Bu yüzden onu tanıtmamız adına bu heyecan verici bir fırsat olacak.

Tabi bunlar diziye olan beklentileri arttırma adına bir çalışma olabilir. Peki sizin düşünceleriniz neler? Sizce en güçlü karakter Wanda mı?

Yorumlar