Ana sayfa Haberler Blizzard, Mei İçin Yeni Bir Sinematik Yayınladı

Blizzard, Mei İçin Yeni Bir Sinematik Yayınladı

PAYLAŞ

Mei'nin Overwatch macerasına nasıl başladığını, hiç merak ettiniz mi? 

Blizzard'ın, Almanya'da düzenlenen, büyük oyun etkinliği Gamescom'daki panelinde, Overwatch karakteri olan Mei'ye ait bir sinematik gördük. Sinematikte, OW oynayanların bir çoğunun sevdiği Mei karakterinin, bu maceraya nasıl atıldığını izledik.

On dakikalık yeni klipde, Mei'nin katıldığı bir bilimsel deneyi görüyoruz. Oyunda da Echopoint: Antartica haritasında geçen sinematik, Overwatch'ın hala mevcut olduğu bir dönemde geçiyor. Belirli bir bilgiyi toplamak için kip olarak Cyro-çemberlerinde kendilerini donduran ekip, Overwatch'ın çökmesi üzerine tam dokuz yıl uykuda kalıyor. 
Uyandıktan sonra kendine kahvaltı ve kahce hazırlayan Mei, bir süre sonra aradan dokuz yıl geçtiğini fark eder. O andan itibaren Overwatch'ın çöktüğünü ve bu nedenle kimsenin onları almaya gelmediğini anlayan Mei, arkadaşlarının da cyro-çemberinde öldüğünü anlar. 
Bir süre sonra Winston'ın yayınladığı ve aynı zamanda oyunun çıkış sinamatiği olan Overwatch mesajını gören Mei, çalışmalara başlar. Arkadaşlarının ve kendinin emeklerinin boşa gitmemesi için Mei, buz silahını icat eder ve karlı araziler üzerinde yolculuğuna başlar. 

 

Mei için yayınlanan klibi, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemize bağlı olan Facebook grubu, Fantazya Gaming adlı oyun grubuna katılmak için buraya tıklayabilirsiniz: https://www.facebook.com/groups/fantazyagaming

 

Yorumlar