Ana sayfa Middle Earth Filmler Merry ve Pippin Kendi Podcastlerini Başlatıyor!

Merry ve Pippin Kendi Podcastlerini Başlatıyor!

PAYLAŞ

Yüzüklerin Efendisi film üçlemesinde Meriadoc Brandybuck (Merry) ve Peregrin Took (Pippin)  karakterlerine hayat veren Dominic Monaghan ve Billy Boyd birlikte bir podcast yapacaklarını duyurdular.

Bu podcaste “the Friendship Onion” adını vereceklerini belirttiler. Bu yapımda ikili, Yüzüklerin Efendisi filmlerinde yaşadıkları ve deneyimledikleri sahne içi ve dışı olayları anlatacak, filmin oyuncu kadrosu ve kamera arkası ekibinden isimlerle röportajlar yapacak ve hayranlarının sorularına da cevap verecekler.       

The Friendship Onion, 18 Mayıs 2021’de YouTube, Apple Podcasts ve Spotify gibi podcast hizmeti sunan platformlarda yayına başlayacak. Dominic ve Billy, bu yapımın haftalık bir realite show olması için Kast Media ile bir araya gelmiştir.

“Anlaşma gereği burada Billy ile yapmakta olduğumuz podcast hakkında coşkulu bir yorumda bulunmam gerekiyor. Bu zor gibi duruyor, çünkü Billy beni kaçırdı ve 44 muz bedelinde bir fidye karşılığında beni esir tutuyor. LÜTFEN MUZ gönderin,” diye açıklamada bulundu Dominic Monaghan.

Billy ise şöyle dedi: “Dom’u ikna etmek biraz zaman aldı, bu doğru, ama bu podcast inanılmaz olacak! Dom tam bir soytarı, onu sevmeniz gerekecek! Ama muzları da sevmeniz gerekecek, yani evet! Muz gönderin.”

Bu yapım pek çok Orta Dünya severi heyecanlandıracaktır. Filmlerin çekimi esnasında yaşadıklarını dinlemek ve oyuncu kadrosundan isimlerin burada misafir edilecek olması da ayrı bir heyecan ve ilgi konusu.

Kaynakça: ign.com

Diğer yazılarımızı okumak için:
https://fantazya.org/category/middle-earth/

Bize katılın!
https://www.facebook.com/groups/yuzuklerinEfendisi/

Yorumlar