Ana sayfa Oyunlar Metal Gear Survive Duyuruldu

Metal Gear Survive Duyuruldu

PAYLAŞ

  Oyununun çıktığı ilk zamanlardan beri bir çok oyuncunun kalbinde taht kuran Metal Gear serisi, en son geçen sene çıkan Metal Gear Solid V : The Phatom Pain ile ortalığı karıştırmıştı. Bir çok hayranı bu oyunun, serisi arasında en zayıf halkası olduğunu düşünse de, aksini iddia edenlerde bulunuyor. Bu oyunu sevmeyen hayranları, oyunun kötülüğünü bir çok nedene bağlasalar da, adam akıllı açıklama yapan nadir bulunuyor.  

 

  Gamescom 2016’da yapılan açıklama ve duyuruya  bakılırsa,  Metal Gear serisi bir değişiklik yapmaya ve piyasaya ayak uydurmaya karar vermiş gibi görünüyor. Metal Gear Survive adıyla karşımıza çıkan oyun şimdiden internet üzerinde bir çok tartışmalara yol açtı. Kimilerine göre sonunda iyi iş yaptığı söylenilen, kimilerine göre ise Metal Gear serisini batıracak bir yeni oyun daha diye adlandırılıyor. Buna siz de yorum yapmak isterseniz trailerı izlemenizi tavsiye ediyorum.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’in hemen ardından olan olaylarla bağdaştırıldığı söyleniyor. Hayatta kalan bir kaç asker kara delik yoluyla alternatif bir paralel dünyaya geçer. Kristalimsi garip zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışır.

17metalgearsurvive

  Oyunun güzel taraflarından biri olan ve bu tür oyunların son zamanlarda piyasaya hüküm sürmesinden sebep ola ki, oyunumuz tamamen co-op gözüküyor. Yani arkadaşlarınızı toplamayı ve Metal Gear tarzıyla biraz zombi öldürmenin zamanı yaklaşıyor gibi. Oyunun tam çıkış tarihi söylenmese de yıl olarak 2017 gösteriliyor. Oyun bir çok platformda boy gösterecek: PC, Xbox One ve PS4.

 

 Yapımcıların söylediğine göre bizlere beraber hayatta kalmanın tadını yaşatacak ve takım çalışmasının önemi gösterecek olan bir oyun hazırlamaktalar. Eee bize de bunun zevkini sürmek düşer.

0f627c114b45a2541e20b870f78c92da

Yorumlar