Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Metro Exodus’un Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Metro Exodus’un Yeni Fragmanı Yayınlandı!

PAYLAŞ

Daha önce de hikayesini tanıttığımız oyun Metro Exodus’un geçtiğimiz saatlerde The Game Awards’ta fragmanı yayınlandı!

Oyunda bolca Dostoyevsky öğüdü göreceğiz.

Game Awards 2017, oyunlar için neredeyse dolu bir oyun ödül töreni oldu. Değişik kategori ve alanlarda yarışıp ödül almaya aday olan oyunlar belirlendi.

Ama çarpıcı ödül töreninin öncesinde çarpıcı oyunların birbirinden efsanevi tanıtım ve oynanış fragmanları bir bir ortaya çıktı. Metro Exodus‘un fragmanı da o efsanevi fragman listesinin içindeydi.

Fragmandaki detayları isterseniz ufaktan ele alalım ve fragmanı sizlere sunalım.

Oyunun doğası ve olayı giderek değişmeye başlıyor.

Fragmanı ilk olarak kendi gözüm ile incelediğim zaman fark ettiğim detaylardan birisi oyunun bir önceki oyundaki gibi sürekli olarak korkunç olaylar yaşamayacağız, tam aksine daha sakin ve daha açık mekanlarda dolaşacağız.

Ancak tabii ki de bu sessizliğin sonu pek hayrı alamet değil. Buna ek olarak geçtiğimiz oyunda gördüğümüz Zırhlı Büyük Tren, yeni fragmanda yeniden gün yüzüne çıktı. Tahminimce önceki oyunlarda olduğu gibi bu trenle sık sık yolculuk yapacağız ve bu yolculuk bir yerden sonra giderek karanlık bir hal almaya başlayacak.

Öteki yandan fragmanda bolca yalnız kalmışlığı hissettiren seslendirmen ablamız ve ana karakterimiz Artyom‘u bolca görüyoruz. Ortamlarda gerek kış gerekse diğer mevsimleri göreceğimiz yapımcılar tarafından açıklandı. Umarız ki bizi diğer Metro oyunlarından daha efsanevi bir Metro oyunu karşılar.

“Metro Exodus’un Game Awards 2017 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.”

Yorumlar