Ana sayfa Dizi / Film Michael Jackson’ın Hayatı Dizi Oluyor!

Michael Jackson’ın Hayatı Dizi Oluyor!

PAYLAŞ

              Toplam kayıtlarının satışı 1 milyarı geçmiş olan ve dünyanın en popüler insanı, ”Pop’un Kralı’nın” ölümünün ardından pek çok yapım şirketi beyaz perde ve televizyon gösterimleri için kolları sıvamıştı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve uzun bir süredir de bahsedilen, Michael Jackson’ın son zamanları dizi oluyor.

              Dizinin koltuğunu Warner Bross üstlenecek ve dizi Kralın son 16 haftasını ele alacak. Dizi, “Before You Judge Me:The Triumph and Tragedy of Michael Jackson’s Last Days” ve “My Journey with Maya” kitaplarını yansıtacak. Bu iki kitap Michael Jackson’ın mirascıları tarafından özenle gizli tutulmuştu ama gün yüzüne çıkma vakti geldi.

              Tavis Smiley’in yazdığı kitaplar 2016 senesinde okurlara sunulacak ve dizinin de aynı yıl içinde vizyona girmesi hedefleniyor. This Is It gibi Kralın görüntü kayıtları ile televizyona aktarılacak. Henüz yayınlanacak kanal belli değil.

mj

Müzik tutkunlarının ve tabii ki fanlarının büyük ilgisini çeken yapım, bütün dünya tarafından ilgi toplayacak gibi görünüyor.

Yorumlar