Ana sayfa Dizi / Film MÜJDE! Kaptan Picard Geri Dönüyor!

MÜJDE! Kaptan Picard Geri Dönüyor!

PAYLAŞ

Evet yanlış duymadınız, Kaptan Picard geri dönüyor!

Bildiğimiz üzere CBS 4 yeni Star Trek dizisi çekecek. Bunlardan birinin başrolünde Sir Patrick Stewart‘ın canlandıracağı Kaptan Jean-Luc Picard‘ın olacağı açıklandı. Haberin yayınlanmasının ardından CBS Network büyük bir ilgi gördü. Ayrıca diğer 3 Star Trek dizisine dair henüz kesin bir bilgi yok.

Kaptan Picard, Star Trek: The Next Generation dizisindeki Enterprise-D yıldızgemisinin kaptanıydı. Dizi, 1987-1993 yılları arasında 7 sezon yayın yapmış, sonrasında bitmişti. Bundan sonra dizinin kadrosu ile dört film çekilmiş ve bu kadro ile çekilen son film olan Star Trek: Nemesis (2002)‘den sonra Sir Patrick Stewart, Star Trek serilerinde rol almamıştı. Hepimiz Kaptan Picard‘ın hikayesinin bittiğini düşünüyorduk.

Kaptan Jean-Luc Picard

Star Trek: Discovery dizisi hayranlar tarafından pek ilgi görmeyince ve bir kısmı tarafından çok ağır eleştirilere maruz kalınca CBS böyle bir sürpriz yaptı ve herkesi mutlu etti. Sir Patrick Stewart yeni bir Star Trek dizisinde başrol olmayı kabul etmiş. Fakat dizinin ne zamanda geçeceği, The Next Generation‘dan öncesini mi yoksa sonrasını mı konu alacağı henüz duyurulmadı.

Yine de çok mutlu edici haber. Birçok Star Trek hayranı yerinde duramıyor. Sir Patrick Stewart, gösterdiği başarılı performans ile birçok kişinin gönlünde Kaptan Picard olarak taht kurmuştu. Şimdi ise sahalara geri dönüyor!

Yorumlar