Ana sayfa Dizi / Film NARCOS DİZİSİNDEN BİR AYRILIK DAHA!

NARCOS DİZİSİNDEN BİR AYRILIK DAHA!

PAYLAŞ

Kimi izleyenlerine göre Netflix kanalının en iyisi, kimi izleyenlerine göre ise en iyilerden biri. Hepimizin gönlüne taht kurmuş Narcos dizisini hepiniz duymuşsunuzdur. Eğer duymadıysanız konuyu şöyle anlatayım sizlere;

Dizinin konusu 80’lerin ve 90’ların uyuşturucu kaçakçıları, onların öyküsü ve onları yakalayanların öyküsü. İlk iki sezonda dizide en büyük uyuşturucu kaçakçısı hepinizin bildiği gibi Pablo Escobar’dı. İlk iki sezon Escobar’ın nasıl bu hale geldiğini, nasıl güçlendiğini ve nasıl düşüşe geçtiğini anlatıyordu. Ayrıca başrol sadece Escobar değil onu yakalamaya çalışan 2 FBI ajanı daha vardı. Dizinin 2.sezonunun son bölümünde bildiğiniz gibi Escobar ölmüş, diziden ayrılmıştı.

Pablo Escobar gerçekte ve dizide.

2 FBI ajanından bahsetmiştim. Bunlardan biri Escobar’a  o kadar kin besliyordu ki, Escobar’ın düşmanı olan başka bir uyuşturucu karteline bilgi sızdırıyordu. Ama bu Kartel bu sefer daha büyük problem haline gelecekti. Escobar’ın ölümünden sonra her şeyini eline alan Cali Kartel’i Kolombiya’nın hatta tüm Güney Amerika’nın en büyük uyuşturucu karteli haline gelmişti. Dizinin ilk 2 sezonu böyleydi. 3.sezonda uğraşacakları Kartel de belli zaten. Kali Kartel’i.

Escobar’ın yakalanmasında, FBI ajanı Steve Murphy büyük rol oynamıştı. Ama dizinin yeni gelen fragmanlarında Murph’nin yer almaması izleyicileri soru işaretine yöneltimişti. Bu soru işaretlerine kısa sürede yanıt veren Netflix kanalı Murphy’i oynayan aktör Boyd Holbrook’un dizinin yeni sezonunda olmayacağını açıkladı.

Carrillo, Murphy, Pena

Hepimiz severdik Murphy abimizi. Gerek Escobar fanları gerek diğer fanların gözdelerinden biriydi Murphy. Onu yeni sezonda göremeyecek olmamız gerçekten üzücü. Fakat hala kafada soru işaretleri yok değil. Diziden nasıl çıkacak? Ona uygun hikaye uydurdular mı diye sormadan edemiyor insan. Keşke çıkmasaydı diziden demeden alamıyoruz kendimizi. Kimilerine göre Murphy olmadan Narcos, Narcos değildir.

Dizinin 3.sezonu 1 Eylül’de Netflix kanalı üzerinden yayınlanacak. Umuyoruz ki bu bir faketir. Murphy abimizi dizinin 3.sezonunda da görmeyi isteriz.

Narcos

Yorumlar