Ana sayfa Dizi / Film The Walking Dead Yeni Sezonunda Negan

The Walking Dead Yeni Sezonunda Negan

PAYLAŞ

Negan neden bu halde acaba?

Herkes Negan’ın gözde bir serseri olacağını tahmin ediyordur. En sevdiğimiz karakterlerden birinin ölümüne neden olsa bile.

35205-892x502

Peki Negan’ı böyelsine kötü biri yapan neden ne? Ne oldu da bu abimiz bu hale geldi? Önüne geçen herkesi öldürüp herkese üstünlük kurma isteği nereden geliyor? Negan’ı oynayan aktör Jeffrey Dean Morgan’ın Entertainment Wekkly’ye verdiği röportajda gelecek sezonun bir çok şeyi açıklığa kavuşturacağını onayladı.
Morgan “Bu dünya ile ilgili bir çok şeyi daha öğreneceğiz. Geride bıraktığımız 6 sezon Rick’i ve mutlu grubunu anlatıyordu. Şimdi ise Negan’ın da kendi şovunu kendi yöntemiyle yönettiğini, bir çok çeşit insanla karşılaşmış olduğunu ve işlerin icabına baktığını öğreneceğiz”
Görünüşe göre Negan’ın hikayesi çizgiromanına uygun ilerleyecek yani çizgi roman okuyucuları ne olacağını kestirebilirler. Gelecek bölümler ayrıca Negan’ın hayatının nasıl olduğunu, demir yumruk yönetiminin ve etkileyiciliğinin onu bu lider haline getirdiğini açıklayacak.

1474477681negannodummy
The Walking Dead’in yeni sezonu ayrıca Negan’ın zihnine de bizi sokacak. Nasıl çalışır, nasıl düşünür vb. Giriş şekline bakılırsa da birçok dönemeçler ve şaşırtmacalar bizi bekliyor.
Üstelik Morgan Negan’ı “gerizekalı değil” diyerek tarif etti “çünkü eğer satranç oyanacak olsalar o rakibinden iki hamle önde olurdu.” Rick’in grubunu nasıl köşeye sıkıştırdığına bakılırsa da gayet haklı. Şu anda Rick ve grubunun bu olaylardan nasıl kurtulacağı merak konusu

 

The Walking Dead 23 Ekim’de seyirciyle buluşacak. Yeni sezonu kaçırmayın derim

Yorumlar