Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Netflix, Beyond Good & Evil Filmi Üzerinde Çalıştığını Duyurdu!

Netflix, Beyond Good & Evil Filmi Üzerinde Çalıştığını Duyurdu!

PAYLAŞ

Netflix, hareketli bir Splinter Cell serisi üzerinde çalışıyor. Aynı zamanda Ubisoft’un uzay korsan macerasına dayanan bir film yaptığını ortaya koydu.

Hollywood Reporter’a göre Beyond Good & Evil filmi, Detective Pikachu ve Goosebumps yönetmeni Rob Letterman tarafından yönetiliyor. Haberler, Beyond Good & Evil 2’nin umutsuz bir güncellemeye ihtiyaç duyduğu bir zamanda geldi. Oyun E3 2019’u atladı. Akıllara takılan sorulardan bir diğeri ise Beyond Good & Evil 2, Ubisoft’un yaklaşan dijital etkinliklerinden birinde görünecek mi? Merak konusu.

Beyond Good and Evil Hakkında

Beyond Good and Evil 2, Montpellier tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Jade adında bir araştırmacı gazetecinin maceralarını ele alır. Jade bir dövüşçüdür ve bir direniş örgütü için çalışmaktadır. Gezegenin genelindeki bir uzaylı komplosunu ortaya çıkarmayı amaç edinmiştir. Oyun esnasında Jade ve dostlarını kontrol edip, bulmacalar çözüp, düşmanlarla savaşıp ve fotoğrafik kanıtlar elde etmeye çalışıyoruz.

Aynı zamanda Rayman Dizisi’nin de yaratıcısı olan Michel Ancel geçmişte oyunun konusunun bir üçlemenin ilki olabileceğini düşünmüştür. Ancak oyun o yıllarda ticari olarak başarısız kalmıştır.

Yorumlar