Ana sayfa Dizi / Film Netflix, Overwatch ve Diablo Serileri İle Karşımızda!

Netflix, Overwatch ve Diablo Serileri İle Karşımızda!

PAYLAŞ

Alanında sunduğu orjinal içerik sayısını her geçen gün artıran ve bunlar için oldukça büyük bütçeler ayıran Netflix, çok sevilen ve büyük bir hayran kitlesine sahip iki oyun uyarlaması üzerinde çalışmalara başladı! Açıklamalara göre, Netflix’in üzerinde çalıştığı yapımlar Diablo ve Overwatch.

Abone kazanmak için yeni projeler üreten Netflix’in yeni projeleri, animasyon dizisi Overwatch ve Diablo olacak. Netflix’in yeni projeleri hakkında bilgi veren kişi ise Activision Blizzard Başkanı Nick van Dyke. Van Dyke’nin profilindeki bilgilere göre, Netflix’te yayınlanacak olan proje şu anda ön üretim aşamasında.

Van Dyke’nin profilinde ayrıca “Blizzard’ın Overwatch’ın animasyon uyarlaması” hakkında bilgiler var, ancak bu uyarlama Netflix’te belirtilmiyor.

Activision Blizzard, önümüzdeki birkaç yıl içinde Diablo 4 ve Overwatch 2 oyunlarını hayranlarıyla bir araya getirecek. Dolayısıyla şirket; Bu markaların, farklı platformlarda ve oyunlarda bahsedilmeyen hikayelerle genişletilmesinin ve ekstra gelir elde etme amacı olduğunu söyleyebiliriz.

Peki sizler Overwatch ve Diablo animasyon serisi çıkmasını destekliyor musunuz?

Kaynak:https://hawkquill.com/

Yorumlar