Ana sayfa Dizi / Film Netflix Witcher’ın Animasyonlu Filminin Geleceğini Duyurdu!

Netflix Witcher’ın Animasyonlu Filminin Geleceğini Duyurdu!

PAYLAŞ

Netflix’in beğenilen uyarlama dizisi The Witcher’a animasyon filmi geleceği resmen duyuruldu! “Witcher: Kurt Kabusu” Vesemir’in Hikayesini Anlatacak! Netflix tarafından onaylanan bilgilere göre, The Witcher animasyonunun Witcher Vesemir’in hikayesinin ele alınacağı ortaya çıktı.

Animasyon filmi, Netflix tarafından ilk sezon yayınlanmadan önceki ikinci sezon için onaylanan The Witcher’a geliyor. Ancak, dizinin anlatıldığı zaman dilimi çok geniş bir dönemi içermektedir. Animasyon filmine, dizide görmediğimiz bir karakter dahil edilecek. Bu karakter Vesemir olacak. Animasyon filminde Vesemir’in Witcher olma hikayesini takip edeceğiz.

Vesemir’in Andrzej Sapkowski’nin kitaplarında ve video oyunlarında bilge bir adam olduğunu biliyoruz. Vesemir’e Witcher olmayı öğreten Barmin’di. Barmin’in adı Geralt’ın Ciri’yi cesaretlendirmek için tanımladığı üçüncü The Witcher 3: Wild Hunt adlı kitabında geçiyordu. Animasyon filmi Vesemir’i gençliğine götüreceği için bu karakterin de dahil edilebileceğine inanılıyor. Vesemir, 13. yüzyılda Kaer Morhen’in en akıllı ve deneyimli Witcher’ı olarak bilinir. Kurt Okulu’nun beş üyesinden biri olan Vesemir, gerekmedikçe mutant yaratmak için güçlerini kullanmadığı da biliniyor.

The Witcher: The Nightmare of Wolf, The Witcher serisinin ikinci sezonuyla aynı dönemde Netflix’teki izleyicisiyle buluşması planlanıyor.

Yorumlar