Ana sayfa Animeler Netflix’in Yeni Anime Transformers Üçlemesinin İlk Fragmanı Geldi!

Netflix’in Yeni Anime Transformers Üçlemesinin İlk Fragmanı Geldi!

PAYLAŞ

Netflix’in, orijinal animasyonlar serisinin son üyesi olan Transformers: War For Cybertron üçlemesinin ilk fragmanını yayınladı.

Bilindiği üzere tüm dünyada üne sahip olan Japon oyuncak devi Hasbro’nun 1970’lerin başında üretmeye başladığı oyuncaklar olan, 1980’lerin başında da Japon-Amerikan ortaklığı ile animasyon serisi haline gelen Transformers, bugüne kadar bir çok platformda film, cizgi-roman, anime olarak karşımıza çıkmıştı. Son yıllarda da animasyon serilerine büyük yatırımlar yapmaya başlayan Netflix’in gözüne çarpan Transformers yeni bir üçleme ile karşımıza çıkıyor.

Üçleme adından da anlaşılacağı üzere Cybertron’da geçecek ve Hasbro’dan John Warden’ın verdiği bilgilere bakılırsa Cybertron’da çıkan iç savaşı ve gezegenin son hallerini görebileceğiz. Yani özellikle Transformers: Generation 1 serisini özleyen hayranlar için bunun harika bir haber olduğunu söylebiliriz. Serinin yapımcığını F.J. DeSanto üstlenirken stüdyo tarafında Netflix, Hasbro ve Rooster Teeth’i görüyoruz.

Özellikle Hollywood işi olan Transformers serisi ile gönlümüzde taht kuran bu yapım son olarak ilk kez bir solo Transformers filmi olan Bumblebee ile karışımıza çıkmıştı.

Yeni Transformers serisini ne kadar bekliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yorumlar