Ana sayfa Dizi / Film Netflix’ten Rahatsız Edici Bir Gerilim Filmi Olan The Devil All The Time’dan...

Netflix’ten Rahatsız Edici Bir Gerilim Filmi Olan The Devil All The Time’dan İlk Fragman Geldi

PAYLAŞ

Özellikle son 2 yıldır özel yapımlara ciddi bütçe ve zaman ayıran Netflix, bu yapımların arasına efsane bir kadroya sahip olan yeni bir gerilim filmi daha ekledi.

Başrollerinde Tom Holland, Robert Pattinson, Bill Skarsgård, Harry Melling gibi yıldızlarını barındıran film 1950’lerin başında, İkinci Dünya Savaşı sonrası bir dönemde geçiyor.

Donald Ray Pollock‘un aynı adlı romanından uyarlanan filmde Arvin Russell (Tom Holland) adlı genç, savaş sonrası oluşan yeni dünya düzeninin, insanların yaşantıları arasında uçurumlar oluşturuyor olmasına karşı isyan eden bir genç olarak karşımıza çıkıyor. Kasabaya yeni gelen ve rahatsız edici derecede tuhaf olan peder Preston Teagarden rolünde Robert Pattinson‘ı ve yozlaşmış kasaba şerifi Lee Bodecker rolünde de Sebastian Stan‘ı göreceğiz.

IT filmlerindeki muhteşem performansıyla tanıdığımız Bill Skarsgård ise hasta karısının iyileşmesi için umutsuzca dua eden bir savaş gazisi olarak karşımıza çıkıyor. Filmde, otobanlarda fotomodel olmaları için ikna ettikleri insanları öldürüp fotoğraflarını çeken psikopat seri katiller rollerine ise Riley Keough ve Jason Clarke ikilisi hayat veriyor.

Filmin yazar ve yönetmenliğini Antonio Campos yapıyor. Ayrıca filmin kalabalık yapımcı kadrosu içinde ünlü aktör Jake Gyllenhaal da bulunuyor. 16 Eylül‘de Netflix’te yayınlanacak olan film pandemi döneminde hiç olmadığı kadar popülerlik kazanan Netflix’e Sonbahar’a girerken ekstra bir itici güç etkisi yaratacak gibi görünüyor.

Yorumlar