Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar NVIDIA GeForce Üzücü Haberi Verdi!

NVIDIA GeForce Üzücü Haberi Verdi!

PAYLAŞ

Bulut tabanlı oyun platformlarından biri olan NVIDIA GeForce Now , Bethesda ve Blizzard’dan sonra 2K Oyunlarına olan desteğini çekiyor!

Google Stadia, kullanıcılardan sahip oldukları bir oyunu yeniden satın almalarını isterken, NVIDIA GeForce Now’ın ücretsiz ve ücretli iki ayrı üyelik sistemi vardır ve platformda yeniden oyun satın almanızı istemez. NVIDIA, GeForce Now sistemi ile diğer tüm bulut tabanlı oyun platformlarına hükmetmeyi başardı oyuncuların kalbine yerleşti.

NVIDIA’nın forumunda yetkili bir kişi tarafından paylaşılan gönderide, NVIDIA’nın 2K Games oyunlarını bugünden kaldırmaya başlayacağı açıklandı. Borderlands, Civilization, Bioshock ve XCOM serisi, GeForce Now’daki 2K Games oyunları arasında da popüler. NVIDIA forumunda bilgi veren yetkili, oyunların neden platformdan çekildiğini tam olarak belirtmedi, ancak “yayıncının isteği üzerine” ifadesini ekledi.

Platform Google’ın Stadia’sından daha az gecikmeye sahip ve oyuncuları daha fazla memnun edecek olsa da, geliştiricilerin ‘bazı’ endişeleri nedeniyle popülaritesini kaybetme tehdidi ile karşı karşıya kaldığı görülüyor.

kaynak:https://hawkquill.com/

Yorumlar