Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Origin Access’e 7 Yeni Oyun Ekleniyor!

Origin Access’e 7 Yeni Oyun Ekleniyor!

PAYLAŞ

EA, oyunculara başta Cities: Skylines ve Darksiders: The Warmastered Edition olmak üzere yedi yeni oyun veriyor.

EA’in gönül alma aracı haline gelmiş oyun havuzu Origin Access yedi yeni oyun ile bereketine bereket katıyor. Şu sıralar Origin Access havuzunda yer bulan oyunlardan dikkat çeken isimler ise günümüzün en iyi şehir kurma simülasyonu olarak görülen, içinizde yatan belediye başkanının kaşınmasına sebep olan Cities: Skylines ve sevilen Darksiders serisinin ilk oyununun remastered hali olan Darksiders: Warmastered Edition. Sadece beş dolar farkla süper boy Mahşer Atlısı’na sahip olmak istemez misiniz?

Diktatör mü vereyim, Viking mi abi?

Bu iki dikkat çeken isim dışında açık dünya keşif oyunu Rime, el çizimi grafikleri ve hikayesiyle olumlu eleştiriler almış Jotun Valhalla Edition, pek bir hoş totaliter rejim simülatörümüz Orwell: Ignorance is Strength, Mad Games Tycoon, Ghost 1.0 ve Crashlands de Access havuzunda eklenmiş olacak.

Yeni oyunlarla beraber şu an Origin Vault’ta 115 (Be heey!) oyun bulunmakta. Oyunların tam listesine https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/vault-games adresinden ulaşabilirsiniz, sevgili oyuncular. Daha önce kulağına çalınmamış veya umursamamış oyuncular için belirteyim, bu havuza aylık $4.99 veya yıllık $29.99 gibi seçeneklerle sahip olabilirsiniz.

Sen al bakayım şunları…

Son yıllarda DLC politikası ve fiyatlarla ilgili (veya pek çok şeyle ilgili mi desek?) tepkilere maruz kalan köklü firmanın, torunu ziyarete gelmiş babaanne misali üzerimize oyun yağdırması çok da şaşılacak bir şey değil. Ancak yine de, EA’in ağzımıza düzenli olarak bir parmak bal çalması özellikle sınırlı bütçeye sahip oyuncular için ilaç gibi geliyor. Özellikle de ülkemizde Euro bazında yapılan satışlar göz önüne alındığında…

Kendi adıma son bir yıldır takip ettiğim ve İskandinav ve Viking temalarını baz alan Jotun ile distopya fetişimi tatmin edeceğini düşündüğüm Orwell, bu eklentiler arasında beni en çok heyecanlandıran oyunlar oldu. Bunun dışında EA’in bu pakedi pek çok farklı oyun türünü barındırıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz sevgili oyuncular? Sizin özellikle eklenmesini beklediğiniz oyunlar var mı?

Yorumlar