Ana sayfa Middle Earth Filmler Orta-Dünya’nın Efsanevi Çizerinin Amazon’un Dizi Ekibine Katıldığı Haberi Yalanlandı!

Orta-Dünya’nın Efsanevi Çizerinin Amazon’un Dizi Ekibine Katıldığı Haberi Yalanlandı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde oyuncu kadrosunu Russel Crowe başta olmak üzere bir çok tanınan ve başarılı aktör ile genişleten Amazon, elini korkak alıştırmıyor. Çekilmiş en büyük bütçeli dizi olan Yüzüklerin Efendisi dizisine bu sefer ismi Alan Lee ve John Howe gibi efsanelerle birlikte anılan Ted Nasmith katıldı. Mevzubahis bu konular olduğunda güvenilir bir kaynak olarak bilinen “theonering.net” bu haberi şu tweeti ile paylaştı:

“Amazon’un, ünlü Tolkien illüstatörü Ted Nasmith’i İkinci Çağ’ı daha iyi anlamalarına yardımcı olması için resmi olarak tuttuklarını duyduk. İşte kendisinin ilgili birkaç tablosu. Ted, John Howe ve Alan Lee ile bir tutulan ve bu konuda en iyi olanlardan biri. Çok güzel haber!”

Daha sonra Ted Nasmith’in kendisinden gelen bir yorumla aynı site haberin asılsız olduğunu şöyle paylaştı:

“DÜZELTME: Sanatçı Ted Nasmith yorum bölümüne kendisinin projede YER ALMADIĞINI söyleyen bir yorum yazdı. Her ne kadar kendisinin eserleri üretim ofisleri ve atölyelerce görülmüş olsa da kendisi herhangi bir şekilde bu işin içinde değil.
Bay Nasmith’den özür dileriz ve umarız ki Amazon bu asılsız söylentilere gelen pozitif tepkinin büyüklüğünü görür ve onun için ve hayranlar için uygun olanı yapar.”

Diğer yazılarımızı okumak için:
https://fantazya.org/category/middle-earth/

Bize katılın!
https://www.facebook.com/groups/yuzuklerinEfendisi/

Yorumlar