Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Örümcek Fobisi Olanlara Kabus Gibi Bir Oyun: Grounded!

Örümcek Fobisi Olanlara Kabus Gibi Bir Oyun: Grounded!

PAYLAŞ

Örümcekler için boyut olarak büyük bir kabus olmalıyız. Sadece roller tersine dönseydi, o zaman neler olurdu?

Grounded | Xbox

Eğer daha önce hiç fark etmediğiniz şeylerin bir ekosistemi arasında kendinizi beslemek ve hayatta tutmak için mücadele eden, ataç büyüklüğünde olduğunuz, arka bahçe dünyasını küçülten Grounded’a hoşgeldiniz!

GROUNDED Gameplay Trailer (Open-World Backyard Survival Game 2020 ...

Grounded’daki örümcekler muhteşem görünse de mutlak bir tehdit! Grounded Minecraft gibi, etrafınızda bulunan küçük-büyük ortamdan materyal topladığınız, örneğin ağaç büyüklüğündeki çimleri kesip daha sonra bunları çok çeşitli şeylere dönüştürdüğünüz bir temel oluşturma oyunudur. Bir araştırma istasyonunda ne kadar çok malzeme analiz ederseniz, daha fazla seçeneğin kilidini açabiliyorsunuz!

Obsidian's shrunken survival game Grounded is coming in July | PC ...

Temelde neler olduğunu ve neden bu kadar küçük olduğunuzu ve neden burada küçük araştırma üsleri olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Elbette bunu yaparken en büyük tehlikelerden biri de örümcekler! Ve onların büyüklüğünü gördüğünüzde Frodo’nun Shelob’a baktığı gibi hissetmeniz mümkün. Burada kimin patronu olduğu konusunda büyük bir çelişki var!

grounded_orbweaver
Bu bir orbweaver. 
Güzel, değil mi? 
Ayrıca, kızgın.

Bu büyük bahçede saklanabileceğiniz bir çok alan mevcut. Bunlardan biri ise teneke kutular! Fakat örümcekler çok kurnazlar. Sizi tuzağa düşürmek için her türlü yöntemi deneyecekler. Yuvalarının etrafında devriye geziyorlar, giderken sizin bin türlü emekle kesebildiğiniz büyük çimleri kolayca bir kenara itiyorlar. (eğer çim ormanların sallandığını görürseniz, hareket halinde büyük bir şey olduğunu anlayın ve hemen kaçın!) Bu oyunun devasa canavarları olan örümceklerle karşılaştığınız zaman kükreme ve hırıltılar duyacaksınız. Tüyler ürpertici!

grounded_wolfspider
Bir kurt örümceği. Hapı yutmuş olabilirsin!

Grounded Hakkında

  • Geliştirici: Obsidian Entertainment
  • Yayıncı: Microsoft Studios
  • Platform: PC’de oynandı
  • Kullanılabilir: Şimdi Steam Erken Erişim’de ve PC ve Xbox için Oyun Önizlemesi’nde.
Yorumlar