Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar PES 2018’in Yeni Data Paketi Güncellemesi Duyuruldu!

PES 2018’in Yeni Data Paketi Güncellemesi Duyuruldu!

PAYLAŞ

Konami’nin efsanevi futbol oyunu serisi PES 2018’in uzun süredir beklenen yeni data paketi güncellemesi duyuruldu!

Konami içerik anlamında bu paketin oyuna çok şey katacağını söylüyor.

Eylül 2017‘de tüm dünyaya ortak olarak satışa sunulan ve çıktığı andan beri PES 2018, kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Konami son olarak oyuncuların problemlerini dinlerken oyuna uzun süredir güncelleme gelmemesi şikayetini duyduğundan mıdır bilemeyiz ancak oyuna epey sağlam bir Data Paketi geleceğini duyurdu.

Paket içeriklerini baştan sona yayınlayan Konami, dilerseniz oyunda ne gibi geliştirmelere gidecek bunları sizlere detaylıca anlatalım.

Oyuna myClub Legends içeriği ile David Beckham geleceği duyuruldu!

Detaylara başlamadan önce bu oyuna gelecek 2.Data Paketi olacak. İlk paketteki içerik azlığından veya beğenilmemesinden ötürü olacak ki bu seferki paketin içeriği baya bir dolu ve sağlam.

İlk olarak yukarıdaki fotoğrafta David Beckham‘ın ne işi var diyeceksiniz. Sıkı durun! myClub Legends kapsamında bu paket ile gelecek profesyonel oyuncu David Beckham olacak.

Yeni Data Paketi ile gelecek diğer içerikler ise şu şekilde olacak;

  • 1000 adet eski ve yeni güncelleştirilmiş detaylı oyuncu fotoğrafları
  • 65 adet yeni lisanslı forma
  • 9 adet yeni krampon modeli
  • 40 adet yeni futbolcu yüzü

Bunun dışında futbolcuların vücut modellemeleri konusunda da geliştirmelere gidildi. Futbolcuların çoğunda bulunan dövmeler geliştirildi ve vücutların dokularını daha da gerçekçi olması için belirli doku işlemleriKonami tarafından yapılmış.

Ek olarak ise oyuna 2 adet yeni futbol sahası eklenecek. Bunlar genellikle bizim duymaya alışık olduğumuz 2 saha Emirates Stadium ve Estadio Nacional de Chile sahaları olacak.

Bu eklemelerin yanı sıra oyundaki klasik şeylerde geliştirilecek.

Klasik detaylarda ise oyundaki oynanış mekanikleri için bir geliştirme yapılacak. Konami‘nin yaptığı açıklamaya göre oyuncuların oynanış konusunda nerelerde sıkıntı çektiklerini öğrenip baz alarak çeşitli düzeltmelere gidildi.

Ekstra bir mekanik düzeltmesi ise Kaleci ve Hakemlere geldi. Kalecilerin bazen çok basit hamlelerden gol yediğini ve hakemlerin ise bazen gereksiz yerde müdahale etmesi bazen ise gerektiği yerde müdahale etmemesi gibi sorunların bu paket ile düzeltileceğini duyurdu.

2.DATA PAKETİ, 16 KASIM 2017’DE ÜCRETSİZ OLARAK TÜM DÜNYA GENELİNDE YAYINLANACAK.

Yorumlar