Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Playerunknown’s Battlegrounds: Beklenen Güncelleme Yolda!

Playerunknown’s Battlegrounds: Beklenen Güncelleme Yolda!

PAYLAŞ
Oyuncular güncelleme hakkında çok meraklı ve heyecanlılar.

Playerunknown’s Battlegrounds Merakla Beklenen Güncellemesi Geliyor!

Playerunknown’s Battlegrounds oyuncular tarafından merak ve ilgi ile beklenen, tırmanma yeteneğini kazanacağımız güncelleme hakkında yeni bilgiler yayınladı. Görünüşe göre önümüzdeki bir kaç ay içerisinde güncellemenin test sunucularına geleceği tahmin ediliyor.

Oyuncular güncelleme hakkında gelen bilgilerle dahada heyecanlandı.

Yeni Güncelleme İle Gelecekler

Öncelikle bu güncellemenin Kasım ayının sonuna kadar test sunucularına geleceğini belirtmek isteriz. Bu güncelleme ile duvarların üzerinden tırmanma ve atlama animasyonları kesin olarak ekleneceği duyuruldu.

Playerunknown’s Battlegrounds oynayanların da bileceği gibi zıplama ve eğilme tuş kombinasyonu sayesinde yaptığımız duvarların veya pencerelerin üstünden atlama animasyonu artık tarihin derinliklerinde yok oluyor.

PUBG’ye gelecek yeni çöl haritasından bir kare.

Bunun dışında yapılan açıklamalarda testin süresi ile ilgili ayrıntılı bilgiler verildi. Yeni animasyonların testinin 3 aşamalı olacağı belirtildi. İlk aşama, test sunucularında oyuncular tarafından animasyonların denenmesi olacak. Bu süreç yaklaşık iki veya üç hafta sürecek.

İkinci aşama ise güncelleme ile oyuna eklenecek yeni özellikler (Bunlar hakkında tam olarak herhangi bir bilgi verilmedi.) ve yeni animasyonların testleri başlayacak. Bu test aşaması da bittikten sonra üçüncü aşamaya geçilecek, yani merakla beklenilen “çöl haritası” da oyuna eklenmiş olacak. 

“Playerunknown’s Battlegrounds için gelecek olan güncelleme hakkındaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.”

Yorumlar