Ana sayfa Haberler Playstation Plus’tan İki Büyük Oyun!

Playstation Plus’tan İki Büyük Oyun!

PAYLAŞ

Bu ay, tanrı kesmek ve gezegenini korumak bedava!

İyi günler, sevgili oyuncular. Kısa bir süre önce, Playstation’ın resmi sitesinde Playstation Plus abonelerine Eylül ayında hediye edilecek oyunlar açıklandı. Geçen ay, Mafia III ve Dead by Daylight’ı abonelerine sunan firma, Eylül ayında iki büyük oyun veriyor. İyi okumacalar.

Uzaydayız, Herkesin Kafası Karışık

Playstation Plus’ın bu ayki ilk büyük bombası Destiny 2. Şu anda indirime açık olan oyunda; galaksinin merkezinden en ücra köşelerine kadar yuvanızı karanlık Red Legion’dan korumak için savaşabilir, hikaye modu ile veya dostlarınızla birlikte Muhafızlara katılarak aksiyonun içerisine dalabilirsiniz. İlk oyunu sevenler hemen, nedir ne değildir diyenler için kısa bir tereddütten sonra oyunlarınız arasına eklenmek için sizleri bekliyor.

Playstation’ın Kadrolu Tanrımsısı

Playstation kullanıcılarına sunulan diğer (ve en bomba oyun) ise God of War 3: Remastered Edition! Hepimizin bildiği ve sevdiği, kan fetişi Spartalı kahramanımız Kratos’un Olympos tanrıları ile olan son mücadelesini Remastered hali ile 4 Eylül’den itibaren Playstation’unuza indirebilir ve afiyetle kelle alıp, oynayabilirsiniz.

Şu an için, Mafia III ve Dead by Daylight hala ücretsizler arasında bulunmakta. Kaçırdıysanız veya geç kaldıysanız indirimden kalkmadan önce hemen indirme tuşuna basabilirsiniz. Yaz sezonu boyunca ücretsiz olan Knowledge is Power ve Here They Lie da halen ücretsiz durumda. Ağustos’un 31’inde olduğumuzu da size hatırlatarak, bir an önce odanıza (veya Playstation’ınınız neredeyse) oraya doğru koşmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bazıları için pek vakit kalmadı.

Öğrenci Basıyor Mu, Abi?

Plus aboneliği olmayan sevgili okuyucularımız için de hemen bir hatırlatma yapayım. Playstation Plus aboneliğine aylık 23.99 TL’ye veya karlı 3 aylık ve bir yıllık kampanyalar ile sahip olabilirsiniz. Aboneler pek çok indirimden, 10 GB’lık bir Cloud alanından ve eğer bir yıllık abonelik satın alırlarsa 3 aylık Netflix aboneliği hediyesinden faydalanabilirler.

Şimdilik hepinize iyi günler diler ve burada olamadığım geçmiş bayramınızı kutlarım, sevgili oyuncular. Yeni okul ve iş döneminde başarılar ve tabiki…. İYİ OYUNLAR!

 

 

Yorumlar