Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar PlayStation Store Değeri 179TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı!

PlayStation Store Değeri 179TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Journey ve Uncharted: The Nathan Drake Collection oyunlarını ücretsiz yapan PS bu hafta yeni haberlerle karşımızda! Korona virüsü nedeniyle evlerinde kendini izole eden oyuncular için oyun şirketleri büyük kampanyalar oluşturmaya devam ediyor!

PlayStation’ın kendi yapımlarından olan Knack 2 oyunu kısa bir süreliğine Almanya PlayStation Store’da ücretsiz oldu! Knack II, SIE Japan Studio tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon platform oyunudur. Maalesef bu oyuna sahip olabilmek için Alman PSN hesabı açmamız gerekiyor yani kısaca oyunu oynamak için biraz uğraşmamız gerekecek.

Alman PSN Hesabı Nasıl Açılır?

İlk aşamada yeni bir kullanıcı hesabı oluşturuyoruz. Bölge seçme işlemlerine gelene kadar bize verilen yönlendirmeleri aynen uyguluyoruz ve bölge seçiminde ‘Deutschland’ yazan kısmı işaretliyoruz. İl/İlçe ya da kasaba tarzında soruları da bölgeye göre işaretleyip posta kodu olarak ‘49536’ giriyoruz. Mail kısmı çok önemli çünkü size mail sorulduğu zaman PSN hesabı ile alakası olmayan yeni bir mail girmeniz gereklidir. Birincil PS4 sorusunda birincil olanı seçin ve hesabınıza giriş yaparak oyunun tadını çıkarın!

Yorumlar