Ana sayfa Haberler PS4 için Yeni Gamepad Duyuruldu! (Gamescom)

PS4 için Yeni Gamepad Duyuruldu! (Gamescom)

PAYLAŞ

Sony ile yeni bir partnerliğe imza atan Nacon, Playstation 4 için yeni bir gamepad tanıttı. İsmi ise Nacon Revolution Pro Controller 2.

Önceden PS4 gamepad'i için, Razer'la partnerlik yapan Sony, bu sefer Nacon ile yeni bir partnerliğe imza attı. Nacon'ın da tasarladığı ve Gamescom'da tanıttığı gamepad'in adı ise Nacon Revolution Pro Controller 2.

Dualshock 4 ile kıyaslandığında daha fazla tuş ve daha fazla özellik barındıran bu gamepad, Dualshock 4'e nazaran daha büyük bir boyutta. Tasarım olarak analog tuşlarında kırmızı rengine ağırlık veren Nacon, Gamescom'da, güzel bir tanıtım videosuyla, tüm konsol severleri de heyecanlandırmış oldu.

D – Pad dizili, standart kontrolcüye göre daha farklı şekilde tasarlanan bu gamepad, USB Type – C sistemini destekliyor. Ayrıca daha büyük D – Pad tuşlarına yer verilen controller'ın üretiminde kullanılan plastiğin oldukça sert olduğu söyleniyor.

Gamepad hakkında daha fazla detay almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:


Ayrıca sitemize bağlı olan Facebook grubu, Fantazya Gaming adlı oyun grubuna, yandaki linkten kayıt olabilirsiniz: www.facebook.com/groups/fantazyagaming

 

Yorumlar