Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar PUBG İçin Tek Oyunculu Hikaye Modu Planlanıyor!

PUBG İçin Tek Oyunculu Hikaye Modu Planlanıyor!

PAYLAŞ

Steam‘in en çok oynanan ve tavsiye edilen oyunu olarak kabul edilen PUBG‘ye hikaye modu gelebileceği dedikoduları dolaşmaya başladı!

Daha öncede böyle bir söylenti dolaşmıştı ancak haberler yalanlanmıştı.

Steam üzerinde kırdığı rekorlar ile adından sıkça söz ettiren PUBG‘de hikaye modu eklenmesi dedikoduları geçtiğimiz günlerde bazı sosyal medya platformlarında tartışma konusuna döndü.

Yapımcıların tepe ismi olarak bilinen Brendan Greene, Reddit üzerinden “Ask Me Anything” etkinliği düzenledi. Oyuncuların sordukları soruları elinden geldiği kadar cevaplamaya çalışan Greene oyuncuların birinden “Oyuna hikaye modu eklenecek mi? sorusunu aldı ve cevapsız bırakmadı.

“İleride oyuna tek kişilik bir senaryo modu eklemek isteriz” diyerek konuşan Brendon Greene, oyuncuların bu konu hakkında dedikodu konularını başlatmasının fitilini ateşledi.

Oyuncuların PUBG’nin Story Mode’u konusundaki merakı giderek artıyor.

Battle Royale modunu geliştiren ve kendi yani Reddit‘te kullandığı meşhur ismi “PlayerUnknown”u oyunun isminin başına yazdırdığını ele alırsak Brendon Greene ekipteki en sağlam ve en net bilgiyi verebilecek isimlerden birisi.

Ancak yaptığı açıklamanın devamında “Adanın oldukça güzel bir hikayeye ev sahipliği yapabileceğine inanıyorum, ancak şu an ekibin ve benim bu iş ile uğraşmaya pek zamanımız yok.” diyerek Reddit‘te sorulan bu soruyu noktaladı.

Son olarak geçtiğimiz aylarda oyunun yapımcı ekibi olan Bluehole, PUBG için hikaye moduna çalıştıkları öğrenilmişti ancak sonrasında ne olduğu sır olarak kalmıştı. PUBG oyuncuları hikaye modu’nun gelmesi konusunda ısrarcı. Umarız ki oyuna böylesine güzel bir ekleme yapılır.

Yorumlar