Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar PUBG Yapımcıları “Ascent: Infinite Realm”ı Duyurdu!

PUBG Yapımcıları “Ascent: Infinite Realm”ı Duyurdu!

PAYLAŞ

PUBG ekibinin uzun süredir üstünde uğraş verdiği yeni oyunun duyurusu ve tanıtımı yapıldı!

TERA ve PUBG geliştiricileri bu iş için bir araya geldiler.

Ascent: Infinite Realm, Bundan tam 1 yıl öncesinde PUBG ekibi kendi içerisinde yeni bir oyun üretme çabası içindeyken ortaya çıkmış bir fikirden ibaretti. Sonrasında ise TERA oyunun geliştirici ekibi de olaya el atınca bu işi gerçekleştirmeye karar verdiler ve onları da ekibe kattılar.

Bu ortaklık sonucu tanıtılması epey bir süredir beklenen ve geçtiğimiz günlerde nihayet tanıtılan oyun Ascent: Infinite Realm ortaya çıktı. Zorlu ve devam eden yapım süreci oyuncuların en merak ederek takip ettiği olaylardan birisiydi.

Oyun tanıtıldıktan sonra paylaşılan detayları ve daha sonrasında da yayınlanan Trailer‘ı sizlere sunacağız.Ancak içerik konusunda pek bir açıklanan detay olmadığını üzülere söylemek zorundayız. Neyse lafı daha fazla uzatmadan buyurun oyunun detaylarına daha yakından bakalım.

Oyunun logosu, karakter sınıfları ve diğer detayları paylaşıldı.

MMORPG tarzı olacak Ascent: Infinite Realm aslında PUBG‘nin yapısından gayet farklı olarak karşımıza çıkacak. harita ve açıklanmamış eksik hikaye içerikleri ile şu an oyunun tam olarak ne olacağı ve nereye gideceği henüz belli değil. Ancak geliştirici firmalar oyun hakkında bazı açıklanması gereken detayları paylaşmış durumda.

Paylaşılan ilk detay ise 5 karakter sınıfı olayı. Bu olay ilk başta açıklanmayacak durumdaymış fakat sonradan açıklanma kararı alınmış, neyse biz olayımıza dönelim. Karakter sınıfları farklı farklı güçleri oyun içerisinde bizlere bahşedecek. Warlord, Sorceress, Gunslinger, Assassin ve Mystic olmak üzere toplam 5 özel sınıf olacak. Her sınıfın kendisine özel güçleri olacak.

Warlord‘un savaşçı ruhu, Sorceress‘in özel büyü yetenekleri, Gunslinger‘ın özel silah yetenekleri, Assassin‘in özel gizlenme ve sessizce öldürme yetenekleri ve son olarak Mystic‘in gizemli ve esrarengiz doğaüstü yetenekleri oyun içerisinde bolca yer alacak.

Oyun hakkında şu anlık net bir çıkış tarihi verilmiyor ancak oyunda gelişim sağlanmaya devam edildikçe Trailer sayısı artmaya devam edecektir diye ümit ediyoruz. Dilerseniz Trailer‘ı aşağıdan izleyebilirsiniz;

Yorumlar