Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar PUBG Yeni Bir Rekora İmza Attı!

PUBG Yeni Bir Rekora İmza Attı!

PAYLAŞ

Steam‘in en çok oynanan oyunlarından PUBG yeni bir rekora imza attı ve kendini geliştirmeye devam ediyor!

Dota 2 geçtiğimiz yıllarda en iyi oyun olarak kabul görüyordu.

Steam üzerinde yapılan yeni bir analiz sonucu PUBG, Dota 2‘nin eş zamanlı oynama sayısı rekorunu geçti. 1.2 Milyon aynı anda oynanma sayısı ünvanına sahip olan Dota 2, Steamcharts ekibinin yaptığı araştırma sonucunda PUBG‘nin aldığı 1.3 Milyon aynı anda oynanma sayısı ile şu an rekorundan geride kalmış durumda.

Steamcharts‘ın yaptığı araştırmadaki tam rakam PUBG için “1.348.374″ olarak açıklandı ve bu sayede Dota 2‘nin Steam üzerindeki aynı anda oynanma sayısı rekoru son buldu.

Sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu ay ki güncellemeyi duyup aktif olan vardı, normalde oynayıp bağımlısı olanda ama şu bir gerçek ki artık Steam üzerindeki yeni aynı anda oynanma sayısı lideri PUBG oldu.

PUBG şu anda en iyi olarak kabul görüyor.

Hazır konu açılmışken sizlere geliştirme ekibinin Eylül ayı içerisinde getirmeyi planladığı güncellemeden ufak ufak detayları verelim. Eylül ayı içerisinde oyuna gelecek güncelleme’de haritanın doğu sahil tarafında bir kasaba, yeni bir silah ve ek olarak ta hava durumlarına sisli hava getirileceği ancak nadiren oyun içerisinde belireceği duyuruldu.

Oynanması zor bir oyuna giderek zorluk eklemek tansiyonu arttırıyor ama bir yandan da macerayı ve eğlenceyi zirveye çıkarmak oyuncuların aradığı şeylerden birisi yapımcılar ve geliştirici ekipte bunu hedefliyor.

Twitch Streamer‘larının, YouTuber‘ların ve diğer oyun yayın sitelerinin ve tabiki de baş tacı oyuncuların gözdesi olmak için harıl harıl çalışan geliştirici ekibi umarım bizleri hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmaz ve bu başarı hikayesini uzun süre devam ettirirler…

Yorumlar