Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar PUBG'nin Yaratıcısı PlayerUnknown'dan Yeni Oyun: Prologue!

PUBG'nin Yaratıcısı PlayerUnknown'dan Yeni Oyun: Prologue!

PAYLAŞ

PUBG’nin tasarımcısı Brendan “PlayerUnknown” Greene, Prologue adlı yeni bir oyun projesi üzerinde çalışıyor. Sizler için bu yazımızı hazırladık.

Yayınlanan Prologue oyununun fragmanında, bitki ve kayalarla dolu yemyeşil bir ormanda buluyoruz kendimizi. Sağanak yağmur yağıyor, şimşekler çakıyor ve korkuyormuş gibi görünen bir çocuğun sesiyle, yakındaki bir köpeğin havlamasını duyuyoruz. Bir şeylerin olmasını beklerken sonunda ileride olan bir noktaya yıldırımın düşüyor ve bu sayede kamera açısı yana doğru kayıyor ve fragman burada bitiyor.

Görüntülerin sona ermesiyle ekranda Prologue’un web sitesini görüyoruz. Sitede oyun hakkında küçük bir açıklama olsa da, oyunun hikayesi ya da fragmanı hakkında çok fazla bilgi verilmediğini görüyoruz. Sitede yer alan açıklamada ise , “Prologue, yeni teknolojilerin ve oyun deneyimlerinin keşfi. Bu oyundaki amacımız, oyunculara her oynadıklarında benzersiz ve unutulmaz deneyimler yaşatmak.” ifadesinin bulunması.

Projenin, Greene tarafından yönetilen PUBG bünyesindeki daha küçük ve daha deneysel bir ekip olan yeni PlayerUnknown Productions ofisi tarafından yönetildiğini görüyoruz. Oyunun sitesine göre Prologue, PUBG’nin tescilli markası ancak bu ifade, projenin PUBG ile ilgili olacağı anlamına gelmiyor.

Yorumlar