Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Red Dead Redemption 2 Duyuruldu

Red Dead Redemption 2 Duyuruldu

PAYLAŞ

   İlk oyunu ile bizleri kendine hayran bırakan ve büyük bir hayran kitlesi oluşturan Red Dead Redemption’un ikinci oyunu sonunda duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde internete resmi düşmesi üzerine büyük ilgi toplamıştı. Sonunda sessizliği bozan Rockstar Games bugün itibari ile oyunun afişini, adını ve hatta çıkacak tarihini yayımladı. Oyunun 2017’nin sonbaharında çıkması planlanıyor, ertelenme olmaz ise tabi. 

cu5abbhw8aakgux

   Açıklamalar arasında oyunun acımasız Amerikan topraklarında geçen epik bir hikayesi olacağı, daha geniş ve daha iyi bir atmosfer olacağı ayrıca yeni bir multiplayer deneyimi sunacağı söylendi. Multiplayer oyunu ayrı yayımlanacak gibi duruyor. Sızan bilgilere göre ise çoklu oyunculu oyunun ismi Red Dead Online olacak. 

   Oyunun çıkacağı platformlar ise şu anlık sadece PS4 ve XBOX ONE olarak gözüküyor. Bilgisayar için ise çıkıp çıkmayacağı şu anlık bir gizem olarak duruyor. Fakat ortalıkta gezen söylentilere göre GTA V gibi olabileceği yönünde. Bildiğiniz gibi GTA V’de sadece konsol için yayımlanmıştı fakat 1 yılın ardından bilgisayar için çıkarmışlardı. 

cu-lrstw8aaszbg

   Harita, oynanış ve oyunun batı havası aynı olacakmış gibi şeyler ortalıkta söylense bile şimdiden bir şey söylemek için çok erken. İlerleyen gelişmeleri, duyuruları  ve ilk videosunu beklemekten başka bir şansımız yok. Videonun perşembe günü 18.00 sularında yayımlanması bekleniyor.

Trailer ımızda fırından çıkmış. 

Yorumlar