Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Resident Evil 7’nin Yeni DLC Paketleri Açıklandı!

Resident Evil 7’nin Yeni DLC Paketleri Açıklandı!

PAYLAŞ

Korku oyunlarının göz dolduran isimlerinden Resident Evil 7: Biohazard için 2 adet DLC İçeriği çıkarılacağı duyuruldu!

Capcom’un sunduğu ilk içerik “Not a Hero” tanıtımı.

Resident Evil serisinin uzun zamandır beklenen ve çıktığı gibi rekor kıran oyunu Resident Evil 7:Biohazard hakkında yeni gelişmeler yaşandı!

Geliştirici ekip Capcom‘un üstünde çalıştığı yeni DLC içerikleri’nin detayları ortaya çıktı. Ekibin yaptığı açıklamada “Not a Hero” adında bir DLC içeriği üstünde çalıştıklarını ve bu tarz içeriklere yönelecekleri yaptığı açıklamada kesinleşti.

“Not a Hero” içeriğinde bu seferki hayat bulacak kişilik ise oyunun el çılgın ve dehşete düşüren ana karakterlerinden Lucas “boy” Baker karşımıza çıkacak. Chris ve diğer karakterlerin başını belaya sokmaya gelen karakterimiz hakkında net bilgiler DLC çıktıktan sonra belli olacak.

Capcom’un bizlere sunmayı hedeflediği yeni DLC “End of Zoe” tanıtımı.

Bir sonraki içeriğimiz “End of Zoe” adıyla ortaya çıkan ve ana hikayede sıkça gördüğümüz Zoe‘nun hikayesini anlatacak. Oyunu Mia ile bitirdiğimiz zamanı çoğu kişi hatırlar bu sefer Zoe ile bitireceğimiz hikayenin olayının daha kapsamlı ve geniş olacağı açıklanan bilgiler arasında.

Oyunu oynayan oyunculara yapılan bir analizde oyunu hangi bayan karakter ile bitirdiniz diye sorulan anket sorusunda %68 Mia çıkarken geriye kalan %32‘lik kısım ise Zoe ile bitirdiğini söyleyerek oylamaya katıldı.

Bu duruma el atan Capcom yeni bir içerik üzerinde daha çalıştıklarını duyurdu ve aradan bir süre geçti. Sessizliğini bozan Capcom yaptığı açıklama yazısında “End of Zoe”yu tanıttı ve her 2 DLC‘nin de Trailer‘ını yayınladı.

“Not a Hero” ve “End of Zoe” Trailer’larını aşağıdan izleyebilirsiniz.

“Not a Hero” DLC’si 12 Aralık 2017 tarihinde oyuna sahip olanlar için bedava yayınlanacak.

Yorumlar