Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Rocket League İçin Sonbahar Güncellemesi Yolda!

Rocket League İçin Sonbahar Güncellemesi Yolda!

PAYLAŞ

Rocket League çıktığı andan itibaren Türkiye ve diğer ülkelerde oldukça ses getirmiş bir oyun. Şimdilerde ise oyunun yapımcısı Psyonix oyunu Sonbahar güncellemesi ile daha eğlenceli bir hale getirmeyi planlıyor!

Rocket League için gelecek güncelleme içeriği epey dolu duruyor.

Rocket League çıktığı zamanlarda aldığı beğeniler ile olay yaratan, Multiplayer oynanan bir oyun ve şimdi de oyun yapımcısı Psyonix oyun içine yapmayı hedeflediği Sonbahar Güncellemesi ile oyunculara daha keyifli bir oyun sunmayı ve oyunu oynayan oyuncuların tarz yapmalarını hedefleyecek bir güncelleme hazırlıyor!

Psyonix oyuna getirmeye hazırladığı 90 modifiye eki, mükemmel olması beklenen bir görev ve oyunda uzun zamandır beklenen bir özellik olan LAN bağlantısı ile oynama seçeneği de oyuna bu güncelleme ile enjekte edilecek.

Bunun dışında gelecek yeni eklerin oyunun içinde belirli bir öneme sahip olacağı ve Steam üzerinden takas işlemi yapılabileceğini hatırlatmakta fayda var.

Güncelleme sonrasında ek bir kaç sistem eklenmesi planlanıyor.

Güncellemenin içeriğinin bol olmasından dolayı oyuna 2 yeni “mod” eklenmesi de şu an yayınlanan bilgiler arasında. Party ve Tournament adlarıyla oyuna enjekte edilecek olan bu 2 özelliği oyuncular güncellemenin yayınlandığı tarihte oynayabilecekler.

Malum bu yeni özelliklerin eklenmesi ve BETA olarak sunulmasından ötürü Psyonix her ihtimale karşı oyuncuların yeni özelliklerin hatalarını belirtebileceği ek bir “Müşteri Hizmetleri” sistemi oluşturmaya başladı. En ufak hatada dahil Psyonix‘in hataları görmemezlikten gelmeyeceğini umuyoruz.

Son olarak Psyonix en sonunda maddi açıdan oyuna yatırım yapamayan oyuncuların isyanını duydu ve yaptığı açıklamaya göre oyuna ekonomik bir sistem getirileceğini açıkladı. Anahtar yöntemi ile açılan kutular yerine yeni gelecek etkinlikten edinilebilecek parçacıklar ile kutu açılabileceği duyuruldu. Bu sistemin Sonbahar güncellemesinde aktif olması bekleniyor.

SONBAHAR GÜNCELLEMESİ 28 EYLÜL’DE PC, XBOX One VE PS4 PLATFORMLARINA SERVİS EDİLECEK!

Yorumlar