Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Sean Bean Sonunda İsyan Etti!

Sean Bean Sonunda İsyan Etti!

PAYLAŞ

Sevilen serilerde rol almış The Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendesi) ve Game of Thrones (Taht Oyunları) pek çok film ve dizi karakterine hayat vermiş olan Sean Bean sonunda isyan etti!

Oynadığı tüm karakterlerin ölmesinden fazlasıyla şikayetçi olan aktör bunları dile getiriyor! Şuan 60 yaşında olan İngiliz asıllı oyuncu, bir çok canlandırdığı rol ile izleyiciler tarafından sevilen ve saygı duyulan aktörlerindendir.

90 ve üstü yapımda rol almış olan Bean’in yakın zamanda başlattığı kampanya sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı ve en çok takip edilen haberlerden biri oldu. Bir çok canlandırdığı karakterin ölmesi üzerine izleyiciler tarafından “Sürekli ölen adam” lakabının takılmış olması aktörü oldukça etkilemiş gibi görünmekte.

Tüm bu ölümle sonuçlanan ve internet üzerinden bu konuda yapılan mizahlar sonrası Sean Bean “Artık seyirci beni görünce hangi sahnede öleceğimi düşünmeye başlıyor. Beni öldürmeyin” diyerek espri amaçlı kampanya başlattı. Oyuncunun bu kampanyasına izleyiciler ve hayranları sessiz kalmadı! İnternet üzerinde kampanya tam bir fenomen haline geldi ve en çok paylaşılan haber oldu.

NTV haber

Boromir, Ned Stark… bir çok kilit rollerin ölümleri zamanında hepimizi yıkmıştı. Sean Bean’in hayat verdiği ve aynı zamanda acımasızca alındığı rollerin tam listesi.

Yorumlar