Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar SERIOUS SAM 4 DUYURULDU!

SERIOUS SAM 4 DUYURULDU!

PAYLAŞ

Son görüşmenin ardından 7 sene geçse de, Sam, canavarların kıçını tekmelemeye hazır! Serious Sam 4: Planet Badass duyuruldu ve kısa bir fragman videosu yayınlandı.

2001 yılında ilk oyunuyla piyasaya çıkan seri, tüm oyuncuların sevdiği bir oyun olmuştu. Maksimum aksiyonu, oyun tarihinin en havalı karakterlerinden olan Sam ile yaşadığımız seride, çeşitli canavarları ve yaratıkları avlıyorduk.

Bir süredir yeni oyun hakkında çıkan söylentilerin doğru olduğu kesinleşti. Hırvatistan’ın Dubrovnik kentinde düzenlenen Reboot Develop konferansında geliştirici Croteam, Serious Sam 4: Planet Badass’e ait bir fragman gösterdi ve bunun yanında daha bir sürü oyunu da duyuracaklarını belirtti.

Yukarıdaki tanıtım videosunda Sam, motorsikletiyle beraber kırsalda dolaşıyor. Dağ,çayır gezerken, yandan Kafasız Kamikaze’nin geldiğini gören Sam, hiç rahatlığından taviz vermeden Kamikaze’yi patlatıyor ve yoluna devam ediyor. Fragmanın sonunda da “E3 2018’de görüşürüz.” mesajı da, yüzümüzde hafif bir tebessüm bırakmaya yetiyor.

Reboot açılış konuşmasında konuşan Croteam kurucu ortaklarından Alen Ladavac, herkesin aklında “Serious Sam nerede?” sorusunun yer aldığını belirtti. “Önümüzdeki Haziran ayında yapılacak E3 Devolver Digital konferansında, bu soruyu artık sormayacaklarını söyleyebilirim.” dedi.

Şimdilik tek şansımız, E3 2018’i yanı bu yazı beklemek gibi görünüyor…

Yorumlar