Ana sayfa Dizi / Film Sherlock Özel: “The Abominable Bride” Yayımlandı!

Sherlock Özel: “The Abominable Bride” Yayımlandı!

PAYLAŞ

Sherlock üçüncü sezon özel bölümü olarak 1 Ocak 2016’da yayımlanan “The Abominable Bride” (İğrenç Gelin) aynı tarihte beyaz perdeye çıktı.

Başrollerinde Benedict Cumbercatch ve Martin Freeman’ın oynadığı dünyaca ünlü İngiliz dizisi Sherlock, neredeyse 2 yıl aradan sonra sessizliğini bozdu. Aylar önce, 2016 için belirlenen dördüncü sezon başlangıç projesinin bozulduğu ve öncesinde sinemalara da çıkacak olan klasik konseptli bir Sherlock Özel bölümünün çekileceği duyurulmuştu. Üçüncü sezon özel bölümü olarak 1 Ocak 2016’da yayımlanan “The Abominable Bride” aynı tarihte beyaz perdeye de çıktı. Ancak ne yazık ki beyaz perdeye çıkacak çoğu dünya ülkesinin aksine Türkiye’de sinemalara girmeyeceği de kesinleşti.

3 sezondur yayınlanan ve mini-dizi olarak yayınlanmaya başlamasına rağmen gördüğü büyük ilgi sonucunda devam edilmesine karar verilen Sherlock, başrol oyuncuları Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ın yoğun programı nedeniyle uzun aralıklarla ekranlara gelebiliyor. Dördüncü ve beşinci sezon onayları da verilen dizinin yeni bölümlerinin 2017’de yayınlanması bekleniyor. Yapımcıların yüksek izleyici ve hayran kitlesi olan bu diziye 3 sene ara verilmesine engel olmak amacıyla ise İğrenç Gelin isimli bu özel bölüm yayımlandı. Dizinin “modern Sherlock Holmes” konsepti aksine 19.yy konseptinde çıkan özel bölüm, normal bölümler gibi 90 dakika uzunluğunda.

Son olarak isteyenler için özel bölümün fragmanı:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=V8LWfc29J_E” width=”500″ height=”300″]
Yorumlar