Ana sayfa Doctor Who SHERLOCK VE DOCTOR WHO CROSSOVERI OLMAYACAK

SHERLOCK VE DOCTOR WHO CROSSOVERI OLMAYACAK

PAYLAŞ

Sherlock’un ortak yapımcılarından biri olan ve aynı zamanda Doctor Who’da da yazdığı bölümlerle tanınan Mark Gatiss: “Sherlock ve Doctor Who ortak bölümü olması için cesedimi çiğnemeniz lazım.”

Sherlock_S02E03_1080p_KISSTHEMGOODBYE_NET_1038

Mark Gatiss, yazdığı iki dizinin de karakterinin buluşması için hiç acele etmiyor. Hatta, Sherlock’ta Mycroft Holmes rolünü de oynayan Mark Gatiss, “Bunun olabilmesi için cesedimi çiğnemeniz lazım.” diyor.

“Kötü davranmaya çalışmıyorum, ama sadece bir anlam göremiyorum.” diyor Mark Gatiss. “İlk olarak, ikisi de birbirinden çok farklı diziler. Bu durum kafalarındaki versiyonun gerçekleşmeyeceği için hayranlar arasında hayal kırıklığı yaratırdı ama çok da büyük bir heyecan olurdu. Şahsen ben hiç böyle şeylerin hayranı olmadım.”

maxresdefault

İki dizi arasındaki ortak bölüm uzun zamandır tartışılıyordu. Geçen yaz, Sherlock’un ortak yapımcısı ve Doctor Who’nun başyazarı Steven Moffat ortak bir bölüm için uğraştığını ama iş arkadaşlarından olumlu geri dönüşler almadığını söyledi.

“Ben olsam bunu yapardım, eğlenceli olurdu çünkü.” diyor ortak bölüm hakkında. “Ama diğerleri, özellikle yetişkinler için, size daha fazla şeker yok.”

doctor-who-sherlock

Sherlock ve Doctor Who’nun Noel özel bölümleri 25 Aralık’ta bizlerle buluşacak.

Yorumlar