Ana sayfa Oyunlar The Elder Scrolls V: Skywind

The Elder Scrolls V: Skywind

PAYLAŞ
 Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 saat önce gelen Skywind modunun yeni tanıtım videosu hakkında bir inceleme yazmak istedik. Ayrıca videoyu da ekledik.
 Çıkışından beş yıla yakın bir süre geçmesine rağmen Skyrim oyunu, hala oynanılan bir oyun. Çoğu modun desteği ile oyun tazeliğini koruyor. Şimdi çıkış haberini önceden aldığımız (Zamanı değil) Skywind modunun, yani Morrowind’in Skyrim’in efektlerine ve oynanışına uyarlandığı modun yeni videosunu sizlere ulaştırmak istedik. Bu video görsellerle ve mekanlarla alakalı. İyi seyirler.


 Videoda dikkatimizi çeken ilk iki şey; Morrowind’e özel bitki örtüsü ve Skyrim’in Dragonborn DLC’sinde gördüğümüz Solstheim’de olan kayaç yapıları. Limanı ve gerisindeki şehir ortaya çıkınca klasik Dunmer (Kara Elf) şehir yapısını çok rahat görebiliyoruz. Ayrıca karşımıza tekrar çıkan şey; Telvanni yapıları. Bunlara büyük özen gösterilmiş gibi duruyor. Ondan sonra karşımıza çıkan şey muazzam zırhlar. Benim en çok beğendiğim şey bu zırhlar oldu. Video zırhlardan sonra bizi geniş bir özete götürüyor gibi. Şehir ve kale yapıları, bölgenin çeşitli yerlerindeki bitki örtüleri, mimari, yine kayaçlar ve dağlar, bir Dunmer ve onun evi derken video son buluyor. Kısa bir video ama uzun süredir bekleyenlerin nefesini kesmiştir umarım. Son olarak, maalesef mod için henüz bir tarih belirlenmedi. Her yeni haber çıktığında buraya hızlıca atmaya çalışacağım.

Yorumlar