Ana sayfa Game Of Thrones Dizi Sophie Turner’a Dublörü Tarafından Komik İtiraf!

Sophie Turner’a Dublörü Tarafından Komik İtiraf!

PAYLAŞ

Game of Thrones serisi boyunca hepimizin Sansa Stark olarak tanıdığı Sophie Turner’a Dublörü tarafından komik bir itiraf geldi!

Laura Butler(Dublör), Turner’a aşırı benzerliği yüzünden Sophie’nin eşi Joe Jonas tarafından öpülmeye çalıştığını anlattı. 22 yaşında olan İrlandalı oyuncu Laura Butler, dizinin final sezonunda rol aldı.

Sophie Turner’in haziran da verdiği bir röportaj sırasında, eşinin sık sık seti ziyaret ettiğini ve dublörünü kendisiyle karıştırarak öpmeye çalıştığını açıklamıştı. Laura da yaşanan olayla ilgili medyaya verdiği röportajda, “Ben onu bir iltifat olarak algıladım. Ne güzel bir iltifat” söyledi. Açıklamanın devamında “Sophie ile tanıştığım ilk gün setteki ilk günüydü. Kısa sürdü, çünkü yapılacak çok iş vardı. Hızlıca bir merhaba dedi ve benzerliğimizin ne kadar garip olduğunu söyledi. Daha sonra daha fazla sohbet ettiğimizde onu daha iyi tanıdım. Arkadaş canlısı, çok hoş ve konuşkan biriydi” dedi.

Laura durumdan oldukça memnun olmasının yanında bazen bazı hayranların Sophie sanıp ondan imza istemelerini gurur verici buluyormuş.

Yorumlar