Ana sayfa Dizi / Film Filmler Spider-man şimdilik MCU’ya geri döndü!

Spider-man şimdilik MCU’ya geri döndü!

PAYLAŞ

Bu haftanın önemli haberlerinden biri de Spider-man’in Marvel evrenine geri dönmesi oldu. Hem de Sony ve Marvel cephesinden gelen 3. filmin yayın tarihi ile: 16 Temmuz 2021. Böylece Örümcek Adam’da üçlemeye sahip bir diğer MCU filmi olarak yerini alacak. Peki, bu kadar tantanın ardından gelen bu anlaşmanın detayları nedir?

Basına yansıyan bilgilerde, daha önce %5 olan Marvel yatırımı ve payı, 3. filmde %25 olarak belirlenmiş durumda. Marvel, Örümcek Adam için bir 3. filmin yanı sıra, bir MCU filminde daha karakteri göstermenin haklarına sahip olacak. Bu da yeni bir Avengers filmi mi geliyor dedikodularını çoktan başlatmış durumda.

Asıl bomba gelişme daha önce MCU’da yer alan Spider-man’i, Sony’in Venom ile başlattığı Spider-Verse evreninde izleyebilmenin de artık mümkün olduğu dedikodularda yer alıyor. Çünkü, arka planda konuşulanlar arasında, MCU’nun yanı sıra Tom Holland’lı Spider-man’in Sony’in Spider-verse evreninde kullanma yetkisi de Sony’in elinde yer alıyor. Böylece, Sony Venom 2 projesinde bir Spider-man cameosu ile karşımıza çıkabilir. Hatta ilerleyen dönemlerde başka Sony filmlerinde Örümcek Adam’ı görebiliriz.

Bunun yanı sıra belki de Spider-man’in yer aldığı Spider-Verse filmlerinin bir şekilde MCU’ya dahil olabilmenin yolu da bir kenarda duran anahtar hükmüne geçebilir. Artık bunu ilerleyen dönemlerde büyük bir merakla bekliyor olacağız.

Siz bu geri dönüşü nasıl değerlendiriyorsunuz? Anketimize katılmayı unutmayın!

Örümcek Adam'ın Marvel evrenine geri dönmesinden memnun musunuz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Yorumlar