Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Star Wars: Battlefront II PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Star Wars: Battlefront II PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz aylarda kendisine kattığı yenilikler ile adını oyun camiasına duyurmayı başaran Star Wars: Battlefront II‘nin PC sürümü için sistem gereksinimleri açıklandı!

Star Wars: Battlefront II hakkında gelişmeler devam ediyor.

EA‘nin uzun süredir üstünde çalıştığı ve geçtiğimiz aylarda detaylarını yavaş yavaş ortaya dökmeye başladığı Star Wars: Battlefront II‘den yeni gelişmeler var.

PC için sistem gereksinimlerini açıklayan EA ekibi elinden geldiği kadar oyunu hemen hemen her oyuncunun erişebileceği ve oynayabileceği bir düzende bizlere sunmayı hedefliyor.

Fakat sistem gereksinimlerinden önce sizleri oyunun hikayesini kısadan bir kez daha hatırlatalım ve sistem gereksinimleri ile sizleri baş başa bırakalım. Hazırsanız buyurun hikayeye 🙂

Hikaye kısmında göreceğimiz Iden Versio’ya ait bir fotoğraf.

Iden Versio‘nun gözünden oynayacağımız oyunda Asiler tahmin ettiğiniz üzere Ölüm Yıldızını yok ediyor ve savaşın galibi Asiler oluyor. Ancak Asiler için bu sefer durum daha da karışık olacak.

Inferno Squad‘ın pilotlarından olan Iden Versio ile oynayacağımız zorlu hikaye kısmında amacımız Asiler‘in İmparatorluğu dağıtmasını engellemek ve onlardan Ölüm Yıldızı‘nı yok ettikleri için intikam almaktır.

İmparatorluk saflarından sürekli emir alacağınız bu oyunda çoğu yıldız sisteminin kontrolü yavaş yavaş İmparatorluktan gitmekte Inferno Squad ve onun üyesi Iden Versio olarak bir diğer amacınız ise kontrolü tekrar İmparatorluğun eline geçirmek ve Asilerin en güçlü isimlerini ortadan kaldırmaktır.

Star Wars: Battlefront II, 17 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve XBOX One için satışa sunulacak…

X-Wing ve TIE Fighter’dan bir fotoğraf.

Hikayeyi’de anlattığımıza göre sıra geldi PC için sistem gereksinimlerine. Dilerseniz sırasıyla sistem gereksinimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-Bit) veya daha yenisi
  • İşlemci: AMD FX-6350 veya Intel Core i5 6600K
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 (2 GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB)
  • RAM: 8 GB
  • Sabit Disk: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit) veya daha yenisi
  • İşlemci: AMD FX 8350 Wraith veya Intel Core i7 6700 veya daha yüksek versiyonu
  • Ekran Kartı: AMD Firepro W5100 (4 GB) veya NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4 GB)
  • RAM: 16 GB
  • Sabit Disk: 15 GB
Yorumlar