Ana sayfa Star Wars Kitaplar Star Wars: Inferno Squad

Star Wars: Inferno Squad

PAYLAŞ

Asilerin Jyn Erso ya da Luke Skywalker gibi kahramanları olabilir ama İmparatorluk’un da kahramanları var: Inferno Squad

StarWars.com’da açıklanan habere göre, 25 Temmuz’da Christie Golden’ın yazacağı bir romanın çıkacağı duyruldu. “İmparatorluk’u kızdırmadan Death Star planlarını çalamazsınız, ne kadar kızdırdığınız göreceğiz.” ifadelerini kullanan sitede kitabın henüz nihai olmasa da kapağı da yayınlandı.

Roman elit bir İmparatorluk birliğinin Rogue One ve A New Hope’taki olaylardan hemen sonra aldıkları bir görevle ilgili olacak.

Tanıtımı da şöyle yapılmış:

“Death Star planlarının çalınması gibi küçük düşürücü bir olaydan ve savaş istasyonunun yok edilmesinin ardından, İmparatorluk artık savunmadaydı. Yaşadıkları büyük yenilginin ardından İmparatorluk Donanması Inferno Squad olarak bilinen ve elit askerlerden oluşan bir birliğin kurulması emrini verdi. Görevleri: Saw Gerrera’nın fanatiklerinden kalanlarının arasına sızmak ve yok etmek. Liderlerinin ölümünün ardından, fanatikler onun “aşırıcı” mirasını devam ettirmişlerdi ve İmparatorluk’u yıpratma konusunda oldukça kararlılardı – ne pahasına olursa olsun. Şimdi, Inferno Squad yerini ve en iyisinin en iyisi olduğunu kanıtlamalı ve bu fanatikleri içeriden yok etmeli. Ama tehlike yaklaşırken ve yakalanma riskleri artarken, Inferno Squad İmparatorluk’un güvenliği sağlayabilmek adına ne kadar ileri gidecek?

Inferno Squad, fanatiklere karşı? Klasik bir Star Wars çarpışması hazırlanıyor gibi görünüyor.

StarWars.com bu şekilde tamamlıyor yazısını. Bakalım, kitap ülkemize İngilizce olarak bile gelse, Fantazya olarak okuyup yorumlayacağız, takipte kalın!

 

Yorumlar