Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Steam Değeri Toplam 202TL Olan 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

Steam Değeri Toplam 202TL Olan 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

PAYLAŞ

Karantina günlerinde oyuncular için çeşitli kampanyalar oluşturulmaya devam ediliyor! Steam ve Epic Games platformlarının ücretsiz oyun haberlerinden sonra Ubisoft da kolları sıvadı. Uplay hesabınız aracılığıyla 3 harika oyuna sahip olabilirsiniz. İşte ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz 3 oyun!

Assassin’s Creed 2

Oyunu Uplay hesabınız aracılığıyla kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun kütüphanenize eklenir eklenmez sınırsız olarak sizin olacaktır. Aynı zamanda oyun Steam üzerinden 45TL civarında satışa sunuluyor.

Child of Light

Oyunu Uplay hesabınız aracılığıyla kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun kütüphanenize eklenir eklenmez sınırsız olarak sizin olacaktır. Oyunun Steam değeri ise 68TL.

Rayman Legends

Listemizin yıldızına geldik! Aralarına en pahalı oyun olan Rayman Legends. Oyunu Uplay hesabınız aracılığıyla kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun kütüphanenize eklenir eklenmez sınırsız olarak sizin olacaktır.

5 Mayıs Son!

Oyunlar sadece 5 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak sunulacak ve sonrasında tekrardan ücretli olacaktır. Oyunlara sahip olmak için Uplay hesabınızın olması gereklidir.

https://uplay.ubisoft.com/tr-TR

Yorumlar