Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Steam Kış İndirimleri Ve Oyun Tavsiyeleri

Steam Kış İndirimleri Ve Oyun Tavsiyeleri

PAYLAŞ

Steam’in her özel günde yapmakta olduğu indirimlerden kış indiriminin tarihi belli oldu.
Steam bir kez daha cüzdanlarımıza göz dikmiş durumda ve biz uyarımızı yapalım; kendinize dikkat edin, indirimden sağ çıkmaya bakın. İndirimler 22 Aralıkta başlayacak. Henüz ne zaman biteceği hakkında bir açıklama yok. Bir kaç Reddit kullanıcısı ‘’Steam, artık indirimleri rutin bir tarihte yapıyor.’’ diye bir yorumda bulunmuştu. Bu sene de kış indirimleri geçen sene ile aynı tarihte olması bu sözleri destekledi.

Rehber olmayı hedeflediğim bu yazıda sizlere tam 11 oyun önereceğim ve bu oyunları önerme sebeplerimi yazacağım, umarım faydam dokunur. Ayrıca Steam’in aldığı kararla artık sürpriz indirimler yok; Yani 22 Aralıkta fiyatlar ne ise bitene kadar da bu fiyatlar geçerli olacak. Bunu da dikkate almanızı öneririm.

Cs Go: Sanırım hakkında pek söz etmeye gerek yok. Şüphesiz en iyi fps oyunlarından birisi fakat rütbe sistemi için aynısını diyemeyeceğim.
(+) Yönleri:
Skinler ile para kazanmak.
Güncel tutmak için update’lerin gelmesi.
(-) Yönleri:
Rütbe sistemi.
Eşleştirme sistemi.

Battlerite: Buradan Battlerite incelememe ulaşabilirsiniz..
(+) Yönleri:
Yenilikçi.
(-) Yönleri:
Kendini tekrarlayan içerik.

The Elder Scrolls: Skyrim: The Elder Scrolls serisinin son oyunu olan Skyrım’in açık dünyası yeni nesil oyunlarla yarışacak cinsten olup modlar ve benzeri gibi ek paketler ile oynama süresi yüksek ve fiyatı düşük bir oyun.
(+) Yönleri:
Uzun süreli oynanış.
Açık dünyası çok büyük.
Modlar.
Ucuz.
(-) Yönleri:
Bazen kanser edebilen oynanış mekanikleri.

Don’t Starve Together: Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz güzel bir hayatta kalma oyunu. Farklı grafikleriyle oyun sizi derinden etkileyecektir.
(+) Yönleri:
Farklı çizimler.
Gittikçe derinleşen oynanış.
(-) Yönleri:
Gece olunca zamanın geçmesini beklemek işkenceye dönebiliyor.

The Witcher Trilogy: Bana sorarsanız kendisi en iyi RPG’dir. Hikayesi olsun, müzikleri olsun, oynanışı olsun, atmosferi bile tam bir şaheser. Trilogy paketi alıp direkt 3 oyuna birden sahip olmak daha ucuza denk geliyor. Hikayeye daha hakim olmanıza yardımcı olacaktır.
(+) Yönleri:
Oynama süresi çok yüksek.
Hikaye.
Müzikler.
Oynanış.
Optimizasyon.
(-) Yönleri:
Öğrenmesi zaman alıyor.
Ustalaşmak ise bir ömür.

Life is Strange: Hem hikayesi ile hem de müzikleri ile gerçekten mükemmel bir oyun. Eminim hepinizi derinden etkileyecektir, karakterleri ve hikayesi. Telltale Games’in oyunlarına benzeyen bu oyuna da bir şans verin derim.
(+) Yönleri:
Müzikler.
Hikaye.
Karakterler.
(-) Yönleri:
İlk başta fazla bir aksiyon olmadığı için bayabiliyor.
Fazla ergenlik içeriyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Bu FPS oyununda ise ön planda olan şey; Taktik. Klasik olarak 2 farklı takım ( terörist ve polislerden) oluşmakta. Teröristler teknolojik aletlerin yardımıyla belirli bir alana girmeye çalışıyor polisler ise engellemeye çalışıyor. Oldukça eğlenceli bir oyun.
(+) Yönleri:
Çeşitli sınıflar ile oynanış keyfini artırmak.
Teknolojik teçhizatlar kullanmak.
(-) Yönleri:
Buglar (Ubisoft)

Dead By Daylight: Katil olup insanlara saldırmak yada insan olup katilden kaçmak. İşte tüm mesele bu. Kaçış için tüm devreleri etkinleştirmek gerekiyor. Arkadaşlarınızla birlikte kaçmaya çalışınca ise bir hayli gerilimli ve bir o kadar da eğlenceli oluyor bu oyun.
(+) Yönleri:
Karakter kişileştirme olması az olsada mutlu ediyor.
Yenilikçi.
(-) Yönleri:
Hantal oyun mekanikleri.
Oyun bulma süreleri.

Warhammer End Times – Vermintide: Arkadaşlarınız ile birlikte zaman öldürmek için yapılmış bir oyun adeta. Farklı sınıflardan oluşan bir ekip kurup orta çağın derinliklerinde yaratıklarla savaşıyorsunuz. Onlarca haritadan oluşan bu oyun arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.
(+) Yönleri:
Ucuz.
(-) Yönleri:
Geliştirmeler çok yetersiz.

Age Of Empires 2: Şüphesiz en iyi strateji oyunlarından birisi olan AOE 2 serinin en iyi oyundur bence. Age Of Empires 3 tam bir fiyaskoydu alın bu oyunu takılın arkadaşlarınızla fazla söze gerek yok.
(+) Yönleri:
Efsane
(-) Yönleri:
HOW DO YOU TURN THIS ON (şu mavi araba)

Chivalry: Orta çağda geçen multiplayer bu oyunda ise amaç insan doğramak, evet sadece bu. Farklı ekipmanlar seçerek (yakın çift elli, yakın tek elli, arbalet vs.) büyük bir haritada bir sürü insan savaşıyor.
(+) Yönleri:
Ucuz.
Doğrama isteğinizi tatmin eder.
Kılıç savurma teknikleri doğru.
Oklarda ivme var.
(-) Yönleri:
Oyun çok kısıtlı.

Bütün bu oyunlara erişim için arkadaş gerekiyor sanırım. Tek başınıza oyun oynamak işkenceye dönmüş durumda bunu önlemek için ise buradan Fantazya Gaming grubuna ulaşarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz, diyerek ürün yerleştirmesini yapıp yazıyı bitiriyorum.

Yorumlar