Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Steam Lunar New Year 2018 – 10 TL Altında En İyi 20...

Steam Lunar New Year 2018 – 10 TL Altında En İyi 20 Oyun

PAYLAŞ

Kış İndirimleri’nden sonra kapımızı bir büyük indirim serüveniyle daha açan Steam’deki yeni indirim Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi. 19 Şubat’ta bitecek olan bu büyük indirim için yaptığımız bu listede, 10 TL altına alınabilecek en güzel oyunları derledik.

(Geçen Yaz İndirimleri yazımızda da bir çok oyundan bahsettiğimiz için bu yazımızda çok bilinen oyunlara yer vermedik.)

1-) The Orange Box (3,10 TL)

Half-Life 2, Half-Life 2 : Episode One, Half-Life 2 : Episode Two ve Portal’ı içeren bu set, ürünlerin toplam tekil alımıyla (indirim fiyatı) 8,20 tutarken, bu paket sayesinde hepsini 3,10 TL gibi çok komik bir rakama alabilirsiniz.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

2-) Insurgency (2,70 TL)

Bir FPS/Simülasyon oyunu olan Insurgency, biraz ARMA biraz da CS:GO karışımı bir tat veriyor. Ama oyun kesinlikle, piyasadaki en iyi Multiplayer FPS oyunlarından sayılabilir.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

3-) Tomb Raider (5,24 TL)

Köklü Tomb Raider serisinin, yeni nesile geçişindeki ilk oyunu olan Tomb Raider (2013), bir çok kişi tarafından serinin hala en iyi oyunu olarak görülüyor. FPS/Macera türünde olan oyun, hala oynamadıysanız bu fiyata kesinlikle almanız gerekir.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

4-) Stick Fight : The Game (7,50 TL)

Hem arkadaşlarınızla hem de diğer oyuncular ile birlikte oynayabileceğiniz Online oyunlardan olan Stick Fight, akıcılığı ve görselliği ile gerçekten harika bir oyun. Birbirinden farklı 80+ haritaya ve geniş bir silah yelpazesine sahip oyun için bu fiyat, gerçekten çok ucuz.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

5-) Metro : 2033 & Last Light Redux (6,20 TL)

 

Redux paketiyle grafikleri bir üst seviyeye çıkmış Metro : 2033 ve Metro : Last Light, oynanması gereken en iyi Singleplayer FPS oyunlardan biri. Her ikisi de şuan 6,20 TL’ye satılmakta yani iki oyunu birden alırsanız 12,40 TL’ye denk geliyor.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (2033)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Last Light)

6-) Mount and Blade : Fire and Sword  (5,09 TL)

Mount and Blade’in son oyunu olan With Fire and Sword, Warband’tan farklı olarak bu sefer İsveç Krallığı, Kırım Hanlığı gibi gerçek krallıklardan oluşuyor ve Warband’a göre bir çok yeni ve gelişmiş özellikler barındırıyor. Warband’tan sonra farklı bir soluk arayan oyuncuların hemen alması gerekir.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

7-) Broforce (6,00 TL)

Adından da anlaşabileceği gibi arkadaşınızla oynayabileceğiniz bir oyun olan Broforce, platform türünde bir oyun. Efekt ve sesleriyle, Steam’in en çok beğenilen platform oyunlarından biri olan Broforce, eğer bu türe ilginiz ve oynayabilecek bir arkadaşınız varsa kesinlikle alınmalı.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

8- )  Mark of the Ninja (6,00 TL)

Indie oyun denilince akla ilk gelen oyunlardan biri olan Mark of the Ninja, 2012 çıkışlı bir oyun. Belki de en çok ödül alan platform oyunlarından olan MotN, 2 boyutlu bir gizlilik oyunu. Görselliği ve oynanışı bir platform oyununa göre üst seviye olan oyun, türün sevenleri için önerilir.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

9-) UNDERTALE (9,00 TL)

Old-school grafiklere sahip olmasına rağmen, gerek hikayesi gerek karakterleri, gerekse müzikleriyle bir çok oyuncunun “En İyi Oyun” olarak adlandırdığı Undertale, çıktığı dönemin adeta yıldızıydı. Kimseyi öldürmeden ve affederek de geçebileceğiniz bu oyunu henüz oynamadıysanız, çok şey kaybetmişsinizdir.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

10-) Saints Row : The Third (4,50 TL)

Saints Row serisinin en iyi oyunu olan The Third, abartılı sunuşuyla, her şeyle dalga geçmesiyle ve kesintisiz, eğlenceli aksiyonuyla kesinlikle alınması gereken, açık dünya oyunlarındandır. Sürekli GTA ile karşılaştırılsa da, ondan çok farklı olan oyunu arkadaşınızla da oynayabiliyorsunuz.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

11-) Borderlands 2 (7,75 TL)

Çizgi roman tarzı grafikleriyle, müzikleriyle, açık dünyasıyla ve birbirinden farklı boss ve canavar ile, hem tek kişi hemde arkadaşınızla co-op olarak oynayabileceğiniz oyunda, aksiyonun dibine vurmakla beraber bol bol eğleneceksiniz.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

12-) S.T.A.L.K.E.R : Call of Pripyat (7,75 TL)

Çernobil faciasını en iyi şekilde anlatan seri olan S.T.A.L.K.E.R’ın son oyunu olan 2010 çıkışlı Call of Pripyat, son oyunu olmakla beraber serinin de en iyi oyunu sayılır. İnsanı derinden etkileyen atmosferiyle, iç korkutan yaratık ve düşmanlarıyla, uçsuz bucaksız açık dünyasıyla FPS severlerin kesinlikle oynaması gereken oyun.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

13-) Torchlight II  (7,75 TL)

Kuş bakışı kamera açısından oynadığımız RPG oyunu olan Torchlight II, türün severleri için harika bir oyun. Gerek dünyası, gerek zindanları, gerek karakter sınıfları ve devasa bir item yelpazesiyle Diablo severlerin ve diğer RPG severlerin mutlaka alması gereken bir oyun. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte de oynanabilir.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

14-) Killing Floor (7,75 TL)

6 kişiye kadar çıkabilen co-op sistemiyle, perk ve level sistemiyle gerçekten eğlenceli bir o kadar da aksiyonlu bir zombi oyunu olan Killing Floor’u almamanız için bir sebep yok!

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

15-) Dust : An Elysian Tail (6,00 TL)

Tek bir kişi tarafından yapılan Dust : An Elysian Tail, 2,5 boyutlu bir platform oyunu. Ama heeyecan verici tarafı ise bu oyunun RPG unsurlara sahip olması. Ana ve yan görevler alıp, yetenek geliştirme olsun, canavar ve görevlerden eşya düşürmek olsun, silahları geliştirmek olsun, crafting sistemi olsun, resmen bir RPG oyunu sayılabilen Dust : An Elysian Tail aynı zamanda akıcı oynanışı ve görselliğiyle, adeta bir başyapıt sayılabilecek bir oyun.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

16-) This War of Mine (9,30 TL)

Savaşın bambaşka bir tarafını, bize zor yolla gösteren This War of Mine adlı oyunun konusu savaş sırasında hayatları perişan olmuş bir grup insanı hayatta tutmaya çalışmak ve yaşadığı yıkık dökük binayı daha az bir tehlikeli hale getirmek. Gerek düşük boyutu olsun, gerek atmosferi olsun, gerek içeriği olsun, size gerçekten, müthiş bir film havası sunan oyunu, böyle makul bir fiyatta kaçırmak, çok büyük hata olur.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

17-) L.A Noire (8,40 TL)

Rockstar’ın oyunu olan L.A Noire, bir dedektiflik ve neo-noir oyunu. İpuçları bulduğumuz, şüpheli kişileri sorguladığımız, suçlularla savaştığımız ve yanıltıcı sorular sorabildiğimiz bir oyun.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

18-) To The Moon (4,50 TL)

Aynı Undertale gibi old-school grafiklere sahip olan oyun, resmen edilmesi gereken bir tecrübe gibi. Duygusallığı ve hikayesiyle öne çıkan oyun, böyle ucuz bir fiyata kesinlikle alınması gerekir.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

19-) GTA III, VC, San Andreas

Çocukluklarımızın oyunları olan GTA III, Vice City ve San Andreas oyunlarının hepsi de bu indirimle 10 TL’nin altına düşmüş durumda. III ve Vice City 6,30 ve San Andreas 8,40 TL’ye düşmüş durumda. Liberty City,Vice City ve San Andreas’ı tekrar gezip görmek için iyi bir fırsat!

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (III)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (VC)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (San Andreas)

20-) Counter Strike : Global Offensive (12,00 TL)

10 TL altı sayılmasa da, uzun bir süre sonra yeniden 12 TL’ye düşen, Steam’in efsanesi olan oyun CS:GO’yu bu listeye bonus olarak eklemek istedik. Hala satın alamayan oyuncular için, çok iyi bir fırsat.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

 

Yorumlar