Ana sayfa Haberler Steam Yaz İndirimleri – 20 TL Altındaki En İyi 90 Oyun

Steam Yaz İndirimleri – 20 TL Altındaki En İyi 90 Oyun

PAYLAŞ

Tüm oyun dünyasını kasıp kavuran, Steam Yaz İndirimlerinin başlayalı yaklaşık 1 hafta oldu. Ee bizde bu Steam’in dev indirimi hakkında yazı yazmasaydık, kendi ayıbımız olurdu herhalde değil mi?

Eğer paranız varsa, yazıdaki oyunları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Counter Strike : Global Offensive (16,08 TL)

Artık bilmeyeni yoktur dediğimiz, klasik oyun haline gelen ve en büyük E-Spor oyunlarından biri olan CS:GO’ya hala sahip değilseniz, “yuh” denilir. Kesinlikle almalısınız. 24 TL’den %33 indirimle 16,08 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Counter Strike : Source (10,54 TL)

Eğer CS:GO’da ruslar ve çocuk oyunculardan bıktıysanız, asıl CS oyuncularının hala favorisi olan CS:S’yi denemelisiniz. Ne Rus’u var, ne çocuğu, tertemiz, gömün gitsin! 31 TL’den %66 indirimle 10,54 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Counter Strike (4,50 TL)

Kendisi 17 yıl önce, Half Life’ın bir modu olarak çıksa da, şuan bile, şaşırtıcı bir şekilde, birçok oyuncu tarafından, özellikle biz Türkler tarafından oynanan Counter-Strike’ı henüz oynamamışsanız, çok geç kalmışsınız. 18 TL’den %75 indirimle 4,50 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Euro Truck Simulator 2 (9,75 TL)

7’den 70’e herkesin zevkle oynadığı, kamyonculuk simülatorü olan ETS 2, yine her indirimde olduğu gibi gayet makul bir fiyata düşmüş. Steam’de en çok oynanan oyunlar arasında olan ETS 2’yi arkadaşlarınızla oynayarak, zaten yüksek olan oyun zevkini kat ve kat arttırabilirsiniz. 39 TL’den %75 indirimle 9,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Rocket League (18,60 TL)

Arabalarla futbol oynadığınız Rocket League, gerçekten oyun dünyası için taptaze ve değişik bir tat oldu. Hızlı oyun yapısı ve basit arayüzü ile, birçok oyunseverin, sevileni oldu, hatta E-Spor dalında bile gelişti. Hazır Temmuz’da büyük güncelleme gelecekken, şimdi almak, en mantıklı seçenek olur bizce. 31 TL’den %40 indirimle 18,60 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Left 4 Dead 2 (3,10 TL)

Valve’ın en çok satan oyunlarından biri olan Left 4 Dead 2, bir zamanlar bedava olsa da, hala alamayanlar vardır elbette. Hem düşük fiyat hemde yüksek kalite oyunların lideri diyebiliriz. Steam Atölyesi desteği ve birçok farklı oyun moduyla, arkadaşlarınızla veya tek başınıza, saatlerinizi öldüreceğiniz bir oyundur. 31 TL’den %90 indirimle 3,10 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Rust (15,50 TL)

Çıkışıyla patlama yapan, hayatta kalma temalı oyun Rust, hala birçok oyuncu tarafından oynanmakta. Kendi üssünüzü kurabileceğiniz, milletin üssünü basabileceğiniz oyunda, gayet iyi vakit geçirebilirsiniz. 31 TL’den %50 indirimle 15,50 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Garry’s Mod (9,00 TL)

Öncelikle söyleyelim ki, oyunda Texture hataları almamanız için CS: Source’u da indirmeniz önerilir. Prop Hunt, Melonbomb, Murder gibi eğlenceli modları bulunan oyunda, aynı zamanda Yaratıcı Modu’nda, aklınıza gelebilecek her türlü şeyi yaratabilirsiniz veya milletin yarattığı şeyleri deneyebilirsiniz. 18 TL’den %50 indirimle 9 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Portal (1,80 TL)

Valve’ın, bulmaca oyunlarına yeni soluk getirdiği Portal’ın ilk oyunu, yok denecek kadar az bir paraya düşmüş durumda. Tatlı mı tatlı GlaDOS’un bizi bulmacadan bulmacaya sürüklediği oyunda, hem zekanızın sınırlarını aşarken hemde oyun içindeki espri ve göndermelere bol bol güleceğinizden eminiz. 18 TL’den %90 indirimle 1,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Portal 2 (3,10 TL)

Portal 1 ile birlikte almanızı önerdiğimiz, Portal’ın devam oyunudur. Portal 1’de tek konuştuğumuz kişi GlaDos’ken, Portal 2’de Wheatley adında yeni bir baş belası arkadaş (!) daha ediniyoruz ve olaylar birinci oyundakinden çok daha büyüyor. Sıf müzikleri için bile alabilirsiniz. 31 TL’den %90 indirimle 3,10 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

The Forest (16,08 TL)

Başka bir hayatta kalma oyunu olan The Forest, gerçekten başyapıt diyebileceğim bir oyun. Esrarengiz bir şekilde, yolda olan uçağınız, ıssız bir adaya düşüyor ve sonradan bu adanın, o kadar ıssız olmadığını, korkunç şekillerde anlıyorsunuz. Yerliler, çocuğunuzu kaçırıyor ve sizin amacınız ise, bu korkunç adada hayatta kalırken, hem çocuğunuzu bulmak hemde gelişmek. Ayrıca arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. 24 TL’den %33 indirimle 16,08 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Middle-Earth : Shadow of Mordor (11,80 TL)

Birçok Orta Dünya fanının olumlu yorumlarını alan Shadow of Mordor, gerçekten büyük bir indirimle karşımızda. Talion adında kahramanımızın, Celebrimbor ile tekrardan hayata döndürülmesi ile Sauron’un ordusuna karşı bir intikam peşindeyiz. 59 TL’den %80 indirimle 11,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Don’t Starve Together (15,60 TL)

Don’t Starve adlı, hayatta kalma oyununun, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz versiyonu. Gerçekten, çizimleriyle, oyunun mantığıyla, içeriğiyle, survival severlerin gönlünde taht kurmuş oyunu, denemediyseniz, arkadaşlarınızla oynayarak deneyebilirsiniz. 24 TL’den %35 indirimle 15,60 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

This War of Mine (6,20 TL)

Savaşın bambaşka bir tarafını, bize zor yolla gösteren This War of Mine adlı oyunun konusu savaş sırasında, hayatları perişan olmuş bir grup insanı, hayatta tutmaya çalışmak ve yaşadığı yıkık dökük binayı, daha az bir tehlikeli hale getirmek. Gerek düşük boyutu olsun, gerek atmosferi olsun, gerek içeriği olsun, size gerçekten, müthiş bir film havası sunan oyunu, böyle makul bir fiyatta kaçırmak, çok büyük hata olur. 31 TL’den %80 indirimle 6,20 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

SpeedRunners (6,00 TL)

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri olan SpeedRunners, hızlı bir oyun yapısına ve rekabetçi bir ortama sahip. Düşük boyutu, sevimli grafikleri ve yüksek rekabet dozu ile alınması gereken oyunlardan biri. 24 TL’den %75 indirimle 6 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Mount and Blade : Warband (7,49 TL)

Mount and Blade oyununun geliştirilmiş hali olan MB: Warband, çıktığı günden itibaren kendisini oynattırıyor. Taraf seçtiğiniz ve kendinize ordu kurduğunuz bu oyunda, Kalradya’nın hakimi olmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunun, Türk yapımı olduğunu da, unutmamak gerek. 29,99 TL’den %75 indirimle 7,49 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Mount and Blade : Fire and Sword (3,74 TL)

Genellikle Warband’ın gölgesinde kalan WFAS’ın Warband’tan iyi birçok yanı bulunuyor. Oyun içi bazı ek özellikler dışında, içerdiği krallıklar, gerçek hayattaki krallıklar yani Warband’taki gibi kurgu krallıkları bulunmuyor. Bence Warband ile alınması gereken bir oyun. 14,99’dan %75 indirimle 3,74 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Bioshock Infinite (12,25 TL)

İndirimde alınabilecek en iyi hikaye bazlı ve tek oyunculu oyunlardan biri olan Bioshock Infinite, gerek hikayesi, gerek görselliği, gerek müzikleri, gerek karakterleri, gerek kurgusu, gerek dünyalar tatlısı ELIZABETH’i ile oyun dünyasının, vazgeçilmez bir oyunu olmuş durumda. 49,00 TL’den %75 indirimle 12,25 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Outlast (4,65 TL)

Kendisi 2. oyunuyla biraz hayal kırıklığı yaratsa da, 1. oyunu, birçok Youtube ve Twitch kanalı tarafından çekilmiş, birçok kişi tarafından beğenilmiş bir psikolojik, korku-gerilim oyunudur. Aldıktan sonra türkçe yamasını da kurmayı unutmayın. 31 TL’den %85 indirimle 4,65 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Dead by Daylight (18,60 TL)

Yakın zamanlarda çıkmasına rağmen, herkes tarafından beğenilen, arkadaşlarınızla oynamanız gereken gerilim-korku oyunu olan Dead by Daylight’ta amacınız, 4 kişilik bir ekiple, kapalı ve korkunç bir alanda, jenaratörleri tek tek açtıktan sonra ana kapıyı açıp, o korkunç yerden kaçmak. Tabii bu o kadar da kolay değil. 31 TL’den %40 indirimle 18,60 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Half-Life 2 (1,80 TL)

Valve’nin baş yapıtlarından biri olan ve ısrarla 3. oyununu çıkmamış olan Half Life serisinin 2. oyunu, 13 yıl önce çıkmış olsa da, şuan bile en iyi FPS oyunlarından biri diyebiliriz. Fazla söze gerek yok. 18 TL’den %90 indirimle 1,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Half Life 2 – Episode One & Two (3 TL)

Half Life 2 ile mutlaka alınması gereken, ek hikayeleridir. İki bölümde 15’er TL’den %90 indirimle 1,50 TL’ye düşmüş yani toplam ikisi 3 TL ediyor.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Episode One)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Episode Two)

 

Half-Life: Opposing Force – Blue Shift (4 TL)

Half Life’ın hikaye modunu, farklı açılardan oynamımızı sağlayan yan hikayeleri kesinlikle oynamalısınız. OF’da Gordon Freeman’ı bir uzman asker olarak ortadan kaldırmaya çalışırken, Blue Shift’te Gordon Freeman’e yardım eden, güvenlik görevlisi Barney olarak hikayenin farklı bir gözden gidişatına şahit olabiliyoruz. İki yan hikaye de, 10 TL’den %80 indirimle 2 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Opposing Force)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Blue Shift)

Black Mesa (12,40 TL)

Half-Life’ın birinci oyununun, Source motoruyla yeniden yapılmış versiyonu olan Black Mesa, bizi, hem eski günlerimize götürürken hemde gelişmiş grafikleriyle ağzımızı açık bırakıyor. 31 TL’den %60 indirimle 12,40 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Sniper Elite 3 (9,80 TL)

Diğer Sniper Elite oyunlarından farklı olarak, bu sefer Açık Dünya olarak çıkmış Sniper Elite 3’de, 2. Dünya Savaşı’nın Kuzey Afrika’sında millete headshotlar yardırıyoruz. Sıf X-Ray vuruşları için almanız gereken bir oyun. 49 TL’den %80 indirimle 9,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Sniper Elite V2 (9,30 TL)

Çıktığı andan itibaren, büyük bir patlama yaratan Sniper Elite V2, gerek hikaye moduyla, gerek çok oyunculu modunda, mükemmel bir adrenalin yaşamınza sahip olan bir oyun. Ayrıca hikaye modunu da, bir arkadaşınızla daha oynayıp zevki katlayabilirsiniz. 31 TL’den %70 indirimle 9,30 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Age of Empires II HD (7,75 TL)

Dünyadaki birçok oyuncu tarafından, şu ana kadar yapılmış en iyi strateji oyunu olduğu düşünülen ve bir çoğumuzu internet kafelerde çürüten Age of Empires 2 adlı efsanenin HD versiyonunu almamak için bir sebep yok. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Age of Empires III : Complete Collection (14,75 TL)

Kendisi Age of Empires 2 kadar, efsane bir başyapıt olamamışsa da, şuan alınabilecek en iyi strateji oyunlarından biri. 59 TL’den %75 indirimle 14,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Age of Mythology : Extended Edition (12,25 TL)

Age of Empires ile sık sık karşılaştırılan fakat bizim için, ikisinin de gönlümüzde yeri olan oyunlardan Age of Mythology, AOE’dan farklı Yunan mitolojisi ve tanrılarını konu alıyor. Hal böyle olunca, çok fantastik bir oyun süreci yaşayabiliyoruz. Strateji sevenler, zaten bilir. 49 TL’den %75 indirimle 12,25 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Stardew Valley (14,40 TL)

İlk başta, sadece çiftçilik simülatörü gibi gözükse de, gerçekten devasa bir içeriğe sahip olan Stardew Valley, piksel grafiklere sahip bir RPG oyunu. Yeni bir tat arayan oyuncular için ideal. 24 TL’den %40 indirimle 14,40 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Insurgency (2,70 TL)

Kendisi, CS:GO’dan çok, biraz daha gerçekçi ve simülasyon tarzı olan Insurgency, realistik FPS severlerin, özellikle ARMA severlerin tercihi olabilecek bir oyun. 18 TL’den %85 indirimle 2,70 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Tomb Raider (8,74 TL)

2013’te çıkmış, hem kendi serisinin hemde oyun dünyasını, tamamen kasıp kavuran, bu Tomb Raider oyununda, Lara Croft ile yine maceradan maceraya sürükleniyoruz. Kesinlikle alınmalı. 34,99 TL’den %75 indirimle 8,74 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Life is Strange Complete Season (7,75 TL)

İnteraktif oyunların vazgeçilmezlerinden biri olan Life is Strange, birçok ödül almış durumda ve birçok oyunsever tarafından sevilmiş durumda. Tüm bölümleri, 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Grand Theft Auto III – Vice City – San Andreas

GTA serisinin vazgeçilmez oyunları da Steam İndirimleri’nde. GTA III ve Vice City, 18 TL’den %65 indirimle 6,30 TL’ye düşerken, San Andreas, 24 TL’den %65 indirimle 8,40’a düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (GTA III)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (GTA Vice City)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (GTA San Andreas)

Metro 2033 – Last Light Redux (7,75 TL)

Metro oyunlarının, yenilenmiş versiyonlarının da indirimde olduğunu biliyorsunuzdur herhalde. Post-apokaliptik bir evrende geçen FPS serisi, yeni bir tat arayan FPS oyuncuları için ideal. Atmosferi için bile alınabilecek 2 oyunda, 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (2033 Redux)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Last Light Redux)

Dishonored (7,24 TL)

Steampunk bir evrende geçen ve gizlilik oyunu olan Dishonored, çıktığı sürede, çok popüler olmuştu. Gerek hayvanların zihnine girerek, gerek düşmanları türlü şekillerde etkisiz hale getirerek, karımızın intikamını almaya ve kızımızı bulmaya çalışıyorduk. Ayrıca oyunda, kimseyi öldürmeden bitirmekte mümkün. 28,99 TL’den %75 indirimle 7,24 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Batman : Arkham City – GOTY Edition (7,75 TL)

Birçok oyunsevere göre, Arkham serisinin en sağlam hikayesine sahip olan Arkham City, çıkalı 5 yıl olmasına rağmen, serinin en sevilen oyunu olarak görülüyor. İndirimde de, GOTY Edition’u,yani bu güzel oyunun üstüne fazladan ek içeriklerle almanız mümkün. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Borderlands 2 (7,75 TL)

Arkadaşlarla oynanması gereken FPS oyunlarından olan Borderlands 2, çizgi roman tarzı çizimleri ve bosslarıyla, gerçekten ses getirmiş bir yapım. 31 TL’den, %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Terraria (9 TL)

Bazı insanlar, Terraria’yı Minecraft kopyası olarak nitelendirse de, Terraria’nın içeriği Minecraft’tan kat ve kat fazla. Gerek moblar gerek üretebileceğiniz eşya sayısı olsun, Minecraft’tan çok daha zengin içeriğe sahip bir oyun. 2D ve piksel grafiklere sahip bu oyunu, arkadaşlarınızla oynamanız tavsiye edilir. 18 TL’den %50 indirimle 9 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

The Witcher 2 (4,65 TL)

Witcher serisinin parladığı oyun olan Witcher 2, hem serinin fanları tarafından sevilen hemde Witcher 1’in sadece hikayesini okuyup, seriye bu oyunla başlayan oyunseverler tarafından sevilen bir oyundu. Az bir bütçeyle, nasıl harika bir çalışma yapılabileceğini gösteren oyundur kendisi. 31 TL’den %85 indirimle 4,65 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Civilization V (12,25 TL)

Steam’de bulabileceğiniz en iyi sıra tabanlı strateji oyunlarından biridir. Serinin 5. ve en beğenilen oyunudur. Strateji severlerin kaçırmaması gereken bir oyun. 49 TL’den %75 indirimle 12,25 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

 

Game Dev Tycoon (7,20 TL)

Müzikleri ve işleyişiyle çok zevkli bir simülasyon oyunu olan Game Dev Tycoon’da, bir oyun yapımcısısınız ve bu işe, eski bir garajdan başlıyorsunuz. Oyunlar yaparak, oyun motorları geliştirerek ve yeni çalışanlar alarak işinizi büyütüp, en iyi oyun şirketi olma yolunda ilerliyorsunuz. 18 TL’den %60 indirimle 7,20 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Ori and the Blind Forest : Definitive Edition (15,62 TL)

Bulabileceğiniz en kaliteli platform oyunlarından biri olan Ori and the Blind Forest, o masalsı atmosferiyle, hikayeyi sunuşuyla, oyunun zevkli ilerleyişiyle, duygusallığıyla, sizi bambaşka bir diyara götürecek! 31,25 TL’den %50 indirimle 15,62 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Max Payne 3 (10,85 TL)

Max Payne serisi ilk oyunuyla, tüm aksiyon severleri alıp götüren, 2. oyunuyla kalpleri kıran ve 3. oyun çıkmadan tereddüt ettiren ve hiç beklentisi olmayan bir seriydi. 3. seri çıkmadan önce Rockstar Games’e verilmesi, çok daha fazla tereddüt etmesine neden oldu herkesin. Ama bu harika oyunla beraber Rockstar Games, herkesin ağzının payını verdi diyebiliriz. 31 TL’den %65 indirimle 10,85 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Darkest Dungeon (15,60 TL)

Benimde en sevdiğim oyunlardan bir tanesi olan Darkest Dungeon, sıra tabanlı bir RPG oyunu. Karşınıza çıkan yaratıklarla, atmosferiyle ve azıcık Survival öğeleriyle, tam gotik bir oyun olmuş. Karakterleriniz streslenebilir,hastalanabilir,çıldırabilir hatta kalp krizi geçirerek ölebilir bile. 39 TL’den %60 indirimle 15,60 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

INSIDE (18,60 TL)

LIMBO adlı efsane platform oyununun yaratıcılarından, Playdead’ten çıkmış bir platform oyunu daha. Atmosferi resmen içinde hissedeceğiniz, çizimleri ve hikayesinin ardından gizemiyle, tek solukta bitirebileceğiniz bir oyun. Herhalde oyunun en büyük eksiği, hemen bitmesi olabilir. 31 TL’den %40 indirimle 18,60 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Hitman : Absolution (6,99 TL)

Böyle şaheser bir oyundan bahsetmeye gerek yok aslında ama neyse. Oynanış ve hikaye bakımından zengin olan Absolution oyunu, size her zaman farklı atmosferde, bambaşka görevlere götürüyor ve bu görevleri, o kadar çok değişik yolda yapabiliyorsunuz ki, tekrar tekrar oynadıktan sonra, o görevi bitirmenin farklı yolları olduğunu görebiliyorsunuz. Zaten Türkçe dil desteği de varken, kesinlikle bu fiyata alınmalı. 34,99 TL’den %80 indirimle 6,99 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

 

 

Torchlight II (7,75 TL)

Genellikle her zaman Diablo ile karşılaştırılan seridir kendisi. Fakat Diablo’ya nazaran daha canlı grafikleri olan bir oyundur. Arkadaşınızla da oynayabilirsiniz. Old-school RPG sevenlerin zaten bu oyunu bileceğini umuyorum. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

To The Moon (3,60 TL)

Bağımsız bir yapımcının elinden çıkmış To The Moon, Steam yorumlarına bakıldığında gerçekten duygusal bir hikayeymiş ve sonu ağlatıyormuş. Denemenizde fayda var. 18 TL’den %80 indirimle 3,60 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Need for Speed : Hot Pursuit (7,75 TL)

NFS serisinden biraz haberdarsanız, serinin çok inişli çıkışlı olduğunu sizde biliyorsunuzdur. İşte Hot Pursuit’de bu serinin iniş değil, aksine çıkış yaptığı oyunlardan birisidir. Yarışçıları ve polislerin mücadelesini alan bu oyunda, poliste olabiliyorsunuz, yarışçıda. Tabii polis olmanın verdiği zevk apayrı… 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Medieval II : Total War (7,75 TL)

Strateji severlerin bir başka vazgeçilmezi olan Medieval II : Total War, ordu üzerine kurulu bir orta çağ strateji oyunu. Ayrıca mod desteği de bulunan oyunun, Lord of the Rings, Vikings gibi çok efsane modları da bulunuyor. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Prison Architect (12,25 TL)

Kendi hapishanenizi kurduğunuz ve kurduğunuz hapishaneden de kaçmaya çalışabildiğiniz oyun olan Prison Architect, hiç isteyemeyeceğiniz kadar detaylı ve içerik dolu. Strateji/simülasyon severler için başyapıt sayılabilecek bir oyun ayrıca fiyatı da bayağı bir düşmüş. 49,00 TL’den %75 indirimle 12,25 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Castle Crashers (4,80 TL)

Kesinlikle arkadaşla oynanması gereken oyunlardan biri olan Castle Crashers, hızlı bir oyun yapısına sahip Aksiyon/Macera oyunu. İster 4-pack versiyonunu alıp 3 arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz, ister de tek başınıza oynayabilirsiniz. 24 TL’den %80 indirimle 4,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Hotline Miami (4,50 TL)

Retro havasına sahip olan Hotline Miami’yi oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınızdan eminim. Aşırı hızlı oyun yapısı sayesinde, öle öle bir hal olacaksınız ama oyun sizi bağımlı yapacağı için çıkmayı reddedeceksiniz. Müzikleri ve göndermeleriyle de, alınması gereken oyunu gayet makul bir fiyata alabilirsiniz. 18 TL’den %75 indirimle 4,50 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

SOMA (14,70 TL)

Bir diğer psikolojik korku oyunu olan SOMA, hikayesi ve atmosferiyle, korku ve gerilimi dengeli bir şekilde sunmasıyla, korkmanıza rağmen sizi ekrana kilitleyen, efsane bir oyun. Hazır Türkçe yaması da bulunurken, kesinlikle alınıp oynanması gereken bir oyun. Film gibi. 49 TL’den %70 indirimle 14,70 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Fallout : New Vegas (4,50 TL)

Birçok Fallout fanına göre, hala serinin en iyi oyun olan New Vegas, post-apokaliptik atmosferiyle ve RPG öğelerinin harmanlanmasıyla kesinlikle alınması gereken bir oyun. 18 TL’den %75 indirimle 4,50 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

The Walking Dead (9,75 TL)

Hala spoiler yemediyseniz, kesinlikle oynamanız gereken oyunlar arasında olan The Walking Dead, serinin dizisi ve kitabından bağımsız giderken, oyun içinde verdiğiniz kararlar, sizin ilerleyişinizi etkiliyor. Adeta bir film gibi olan TWD, sıf Clementine’in tatlılığı ve konuşması için bile alınabilir. Ayrıca Türkçe yama kurmayı da unutmayın. 39 TL’den %75 indirimle 9,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

The Walking Dead : Season 2 (9,75 TL)

TWD’nin 1. sezonunun devamı olan oyunda, bu sefer hikayeye, Clementine ile devam ediyoruz. Güzeller güzeli, dünya tatlısı ve masum olan Clementine, bu oyunda, yanında Lee olmadan, hayatın zorluklarını ve acılarını öğreniyor. 39 TL’den %75 indirimle 9,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Tales from Borderlands (9,75 TL)

Telltale, bu sefer de, Borderlands evrenine, kendi dokunuşunu yaparak, başka bir interaktif bir oyun yapmış. Hem Telltale hemde Borderlands evreninin severleri tarafından oldukça olumlu yorumlar aldı. Bu fiyata kesinlikle alınmalı. 39 TL’den %75 indirimle 9,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Brothers – A Tale of Two Sons (2,40 TL)

Adından da anlaşılacağı gibi, bir arkadaşınızla birlikte oynamanız gereken Brothers, hikayesi ve atmosferiyle, adeta sizi ve arkadaşınızı, bulmacaların içinde bırakıyor. Ayrıca oyunu oynamak için, bir kontrol cihazınızın olması gerektiğini de unutmamak lazım. 24 TL’den %90 indirimle 2,40 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Chivalry : Medieval Warfare (5,85 TL)

Bir orta çağ şövalye oyunu olan Chivalry, Capture the Flag, Protect, Siege gibi oyun modlarıyla, sizi o diyarlara götürecek olan ve sadece online oynanabilen bir oyun. Arkadaşınızla oynamanız tavsiye edilir. 39 TL’den %85 indirimle 5,85 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Saints Row : The Third (4,50 TL)

Saints Row serisinin en iyi oyunu olan The Third, abartılı sunuşuyla, her şeyle dalga geçmesiyle ve kesintisiz, eğlenceli aksiyonuyla kesinlikle alınması gereken, açık dünya oyunlarındandır. Sürekli GTA ile karşılaştırılsa da, ondan çok farklı olan oyunu arkadaşınızla da oynayabiliyorsunuz. 18 TL’den %75 indirimle 4,50 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Saints Row IV (6 TL)

Saints Row serisinin 4. oyunuyla absürt maceralarımıza devam ettiğimiz bu oyun, 3. oyunu kadar beğenilmese de, gayet eğlenceli bir oyun. Bu sefer işin içine uzaylılar,süper güçler ve uzaylı silahları eklendiğinde de, macera oldukça tuhaf bir hal alıyor. Ayrıca oyunun en sağlam şeylerinden biri, Dubstep Gun! 24 TL’den %75 indirimle 6 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Ryse – Son of Rome (7,75 TL)

Crytek’in, Crysis’ten sonra en başarılı yapımı olan Ryse, oynanışı,grafikleri,hikayesiyle, kendisini oynatmaya yetiyor. Acısını ve hislerini paylaşacağımız Romalı generali oynadığımız oyunun, Türk yapımı olduğunu da unutmamak gerek. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Broforce (6 TL)

Arkadaşınızla oynamanız gereken bir başka oyun olan Broforce, 2D ve piksel grafiklerinin yanında hızlı bir oyun yapısı da bulunduruyor. 24 TL’den %75 indirimle 6 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Besiege (9 TL)

Kendimize bir savaş makinesi hazırlayıp, çeşitli görevler yaptığımız Besiege’de, her bölüm için farklı bir taktik ve farklı bir savaş makinesi üretmemiz gerekebiliyor. Hayal gücünüzün ve zekanızın konuştuğu oyunda, bol bol köylü ve kuzu öldüreceksiniz. 15 TL’den %40 indirimle 9 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

XCOM : Enemy Unknown (12,25 TL)

XCOM serisinin belki de en beğenilmiş oyunlarından olan Enemy Unknown, uzaylılara karşı, ekibimizi oluşturup, onlarla savaştığımız, sıra tabanlı bir strateji oyun. Eğer sıra tabanlı oyunları seviyorsanız, mutlaka denemelisiniz. 49 TL’den %75 indirimle 12,25 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Mount Your Friends (4 TL)

Bir o kadar absürt, bir o kadar da eğlenceli oyunlardan biri olan Mount Your Friends, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, ayrıca bu kadar da ucuz olan, nadir oyunlardan biri. Hem karakterleriyle hemde çizimleriyle, gerçekten gülme krizi geçirebilirsiniz. 10 TL’den %60 indirimle 4 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Domina (9 TL)

Henüz yeni çıkmış olmasına rağmen, Twitch desteğiyle, son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olan Domina, gladyöterlerinizi savaştığınız,onlara baktığınız ve geliştirdiğiniz bir oyun. Old school grafikleri sevmeyenlerin bile ilgisini çekebilecek bir oyun. Punch Club etkisi yarattı bende. 18 TL’den %50 indirimle 9 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Mass Effect 2  (7,75 TL)

Hem Mass Effect’in hemde çıkmış tüm RPG oyunların en iyilerinden olan Mass Effect 2, çıktığında o kadar çıtayı yükseltmişti ki, hem 3. oyunu o kadar çok beğenilmedi hemde diğer RPG yapımcılarını oldukça zorladı. Kısaca özetlemek gerekirse, Skyrim ve Witcher 3’ten sonra, en iyi RPG oyunu, bana göre. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş. Digital Deluxe Edition’u da indirimde, ek içeriklerle oynamak isterseniz, onu da 12,25 TL’ye alabilirsiniz.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Mass Effect 2)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Digital Deluxe Edition)

Crysis – Crysis 2 – Crysis Warhead

Crytek’in Far Cry serisinden ayrılması sonucu, elinden çıkmış ve döneminin EN İYİ grafiklerine sahip olan serisi Crysis’in, ilk 2 oyunu ve Psycho’yu kontrol ettiğimiz, yan oyunu Warhead, indirimde. Hepsini şiddetle almanız önerilir. Sci-fi FPS severler bayılacak. Crysis ve Crysis 2, 49 TL’den %75 indirimle 12,25 TL’ye düşerken, yan oyun olan Warhead, 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Crysis)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Crysis 2)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Crysis Warhead)

Mark of the Ninja (6 TL)

Platform severlerin, bu indirimde alması gereken oyunlardan biri olan Mark of the Ninja, kendine has çizim tarzıyla, bir ninjayı kontrol ettiğimiz ve Steam’de oldukça beğenilen bir oyun. 24 TL’den %75 indirimle 6 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Amnesia : The Dark Descent (4,65 TL)

Korku oyunlarının efsane oyunu sayılan Amnesia, korkunç jumpscare ve gerici kovalam anlarıyla, gerçekten korku severler arasında ünlü olmuş bir oyun. Hepimiz bu oyunu PewDiePie’dan tanısak da, diğer kanallar tarafından da, eskiden sıkça oynanmış bir oyun. 31 TL’den %85 indirimle 4,65 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

The Binding of Isaac : Rebirth (12 TL)

İlk oyunun oldukça beğenilmesinden sonra, serinin yeni bir oyununu çıkartan yapımcı firma, ilk oyunu kadar, güzel bir oyun yaptı. Yeni oyun içerikleriyle ve gelişmiş çizimlerle bu sefer, oyuncuları daha da kendisine bağladı. Kendisi Dungeon-based bir oyun ve her yeni oyunda, rastgele bölümler yaratılıyor ve hep yeni şeyler görüyorsunuz. 24 TL’den %50 indirimle 12 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

POSTAL 2 (1,80 TL)

Görebileceğiniz en psikopat oyunlardan biri olan POSTAL 2’nin hikayesi, annenizin bir liste vermesi ve onları şehirden gidip almanızla başlıyor. Tabii hikayenin önemi yok, birçok ülkede yasaklanan oyun, son derece kan,vahşet ve çılgınlık içeriyor. 18 TL’den %90 indirimle 1,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

 

Orcs Must Die! 2 (7,92 TL)

Orkların bizim yerimize geldiği ve bizim de onlara çeşitli tuzaklar kurduğumuz oyunda, ister tek kişi ister arkadaşınızla olun, orkları katlederken, oldukça zevk alacağınızdan eminiz. 24 TL’den %67 indirimle 7,92 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Spec Ops : The Line (9,80 TL)

TPS/Aksiyon oyun severlerin favorisi olan Spec Ops : The Line, oynanışıyla, akıcılığıyla, oynanmaya ve parasını kuruşuna kadar değen bir oyun. 49 TL’den %80 indirimle 9,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Bully : Scholarship Edition (8,40 TL)

Rockstar’ın okul temalı, açık dünya oyunu alan Bully’de, yine türlü pisliklerden, yine zorlu görevlerden, bu sefer bir suçlu olarak değil, kolej öğrencisi olarak, başa çıkıyoruz. Kesinlikle almalısınız. 24 TL’den %65 indirimle 8,40 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

L.A Noire (8,40 TL)

Rockstar’ın başka bir oyunu olan L.A Noire, yine bir açık dünya oyunu olmasına rağmen, bol aksiyon yerine dedektiflik peşindeyiz. İpuçları bulduğumuz, şüpheli kişileri sorguladığımız, bazen suçlularla savaştığımız ve yanıltıcı sorular sorabildiğimiz bir oyun. Gayet kaliteli. 24 TL’den %65 indirimle 8,40 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Golf With Your Friends (7,70 TL)

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, mini golf haritalarında, kendinizi golf topu olarak kontrol ettiğiniz oyun olan Golf With Your Friends, kesinlikle parti şeklinde oynanması gereken, eğlenceli bir oyun. 11 TL’den %30 indirimle 7,70 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Mirror’s Edge (7,75 TL)

Türünün en iyi örneği olan, Mirror’s Edge, çoğunlukla parkur barındırırken, bazen aksiyona da girebiliyorsunuz. Grafikleri olsun, akıcılığı olsun, ana karakteri olsun, gerçekten, parkur oyunu sevmeseniz bile ilginizi çekebilecek, EA çıkışlı bir oyundur. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Mortal Kombat : Komplete Edition (7,75 TL)

10. oyunu çıkmasına rağmen, hala oynanan ve MK serisini, ayrı bir yere taşıyan MK’nın 9. oyununun, ekstra içerikli Komplete Edition’u, ister online, ister arkadaşınızla, ister tek kişilik oynasanız da, bol bol Fatality’de, ağzınızın suyunun akacağından eminiz. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Injustice : Gods Among Us Ultimate Edition (7,75 TL)

DC evreninin, dövüş oyunu olan Injustice, hikaye moduyla oldukça ses getirdi. Hikaye modunda değişik karakterleri oynamamıza olanak sağlayan oyun, hikayede ilerledikçe, oyun içinde farklı farklı özelliklerinde kilidini açabiliyorsunuz. Hızlı oyun yapısı ile, bol bol kombo yapmaya hazır olun. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Dead Space – Dead Space 2 (7,75 TL)

Uzay temalı, korku/gerilim serisi olan Dead Space’in ilk 2 oyunu indirimde. TPS açıdan oynadığınız seride, terkedilmiş yerlerde, hiçliğin içinde, bir anda uzaylı çıkınca, adrenaliniz tavan yapabilir. Bilim-kurgu ve korku öğelerini harmanlayan Dead Space, şans verilmesi gereken bir korku oyunu. İki oyunda 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Dead Space)

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın! (Dead Space 2)

The Stanley Parable (6 TL)

Farklı farklı sonları için, tekrar tekrar bitirebileceğiniz, çok eğlenceli ve gizemli bir oyun olan Stanley Parable’da, bomboş bir ofiste ilerlerken, arkadaki anlatıcının, komik ve esprili anlatış şekliyle, sizi oyuna bağlayan bu oyunu, bu fiyat ile kaçırmamalısınız. 24 TL’den %75 indirimle 6 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Alien Isolation (14,75 TL)

Çıktığı andan itibaren, bol bol gerilim yaşatan Alien serisinin son oyunu olan, Isolation, hem gerçekçi grafiğiyle, hemde sizi gerçekten içine çeken korkunç atmosferiyle, korku oyunu severleri için vazgeçilmemesi gereken bir oyun. 59 TL’den, %75 indirimle 14,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Aslında kendisi bir oyundan ziyade, paket. Valve’nin tüm oyunları kapsayan paket, normal fiyatı 242 TL iken, %94 indirimle 15,50 TL’ye düşmüş! Gerçekten yılın indirimi diyebileceğimiz, bir indirim.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Plague Inc: Evolved (10,80 TL)

Bir virüs türü seçip, kendi virüs türünüzü özelleştirip, ona değişik mutasyonlar ve geliştirmelerle, güçlendirerek, Dünya’yı yok etmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunun, hikaye modu da bulunuyor. Oyunun kendi hikayelerini ve diğer oyuncuların yarattığı kendi hikayeleri de oynayabiliyorsunuz. 24 TL’den %55 indirimle 10,80 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Party Panic (17,42 TL)

Kendi arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ve bir sürü mini oyunlar oynayıp, hepsini kazanmaya çalıştığınız Party Panic’de, amacınız, en çok mini oyunu kazanıp, en çok puanı toplayıp birinci olmak! Tabii bunu yaparken bir o kadar da zevk alacaksınız. 26 TL’den %33 indirimle 17,42 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

Hand of Fate (7,75 TL)

Hem kart oyununun, hem RPG öğelerinin harmanlandığı bu strateji oyunu olan Hand of Fate, RPG ve strateji severlerin indirimde alınması gereken oyunlardan biri. 31 TL’den %75 indirimle 7,75 TL’ye düşmüş.

Mağaza sayfasına gitmek için tıklayın!

 

Yorumlar