Ana sayfa Oyunlar Diğer Oyunlar Sucker Punch: Ghost of Tsushima, Devasa Oyun

Sucker Punch: Ghost of Tsushima, Devasa Oyun

PAYLAŞ

The Game Awards da ödüller verildi ve oyunlar tanıtıldı. Fakat tanıtılan oyunlardan biri diğerlerinin önüne geçmeyi başardı: Ghost of Tsushima.

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve Sony tarafından dağıtılacak olan Ghost of Tsushima, Sucker Punch’ın bugüne kadar yaptığı en büyük oyun olabilir.

Ghost of Tsushima, stüdyonun bugüne kadar yaptığı en büyük oyun:

Andrew Goldfarb, Ghost of Tsushima’nın devasa bir oyun olup stüdyonun büyük farkla bugüne kadar yaptığı en büyük oyun olduğunu belirtti. The Game Awards’ta yayınlanan fragmana bakınca bu oyunun devasa kavramından ne kastettiğini kolayca anlayabiliriz sanırım.

Sucker Punch Productions’ın iletişim yöneticisi, Sony’nin gelecek aylarda oyun hakkında daha fazla detay paylaşacağını belirtti. Bu detaylar özellikle samuray kahramanımız Jin hakkında olacak sanırım. Jin’in bu macerada karşılaştığı tehlikeleri, yapacağı dostlukları ve insanları korumak için yapacağı fedakarlıkları öğreneceğiz.

Sucker Punch Productions tarafından söylenen sözlere göre, Ghost of Tsushima’yı geliştirmenin zor olacağı söyleniyor. Yılın oyununa adaylığını koyabilecek potansiyele sahip bu oyun, yarı yolda kalmaz umarız. Çünkü The Witcher 3: Wild Hunt gibi detaylı açık dünya oyunlarını geçebilmek için çok büyük çaba sarf etmesi gereken bir oyun olacak.

Ghost of Tsushima, şu anda PlayStation 4 için geliştirilme aşamasında olup 2020 yılının yaz aylarında çıkması bekleniyor. Oyunun The Game Awards’ta gösterilen fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Oyunlar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar