Ana sayfa Dizi / Film Supernatural 11.Sezon 2.Bölümde Neler Oldu?

Supernatural 11.Sezon 2.Bölümde Neler Oldu?

PAYLAŞ

(BU YAZI SPOİLER İÇERİR!)

Supernatural’da Neler Oluyor?

11.sezonu geçtiğimiz hafta başlayan dünyanın en çok izlenen fantastik dizisi Supernatural, dünkü “From And Void” bölümü ile izleyici karşına çıktı.

Supernatural-The-Darkness-season-10-finale

10.sezonu Ölüm’ün ölümü ve Karanlık’ın dönüşü ile biten dizimiz, 11.sezonun ilk bölümünde ise, Karanlık’ın sebep olduğu düşünülen bir salgın hastalık dünyaya yayılmaya başlıyor. İnsan damarlarına bir siyah yağ olarak nüfuz eden hastalık, önce insanları delirtmeye ardından da beyin fonksiyonlarının tamamen durması ile ölümü sonuçlanıyor. 1.bölümde Sam Winchester’ın bu hastalığa yakalanması ile tedavisi aranmaya başlıyor. 2.bölüm ise daha heyecan verici!

1

2.bölüme gelirsek, Dean Winchester Amara’yı Jenna’ın evine bırakıyor. Ancak başı Amara ile derde giren Jenna, Dean’i tekrar çağırıyor. Amara’nın garip güçlerini tek farkeden Jenna değil. Crowley de eve Peder kisvesi altında geliyor. Ve o da ne! Küçük kızımız Amara ani bir büyüme evresi geçiriyor ve küçük 8 yaşında bir kız çocuğuna dönüşüyor.

Karanlık
–Karanlık–

 

Kabil’in mührünün küçük kızda olduğunu zaten görmüştük. İşte aslında bu küçük kızımız Karanlık’ın ta kendisiymiş ve Jenna’ın ruhunu alarak büyükannesinin ölümüne sebep oluyor. Dean ve Crowley’nin çatışmaları sırasında ise Castiel’in başı Hannah ve adamları ile dertte.

2

Sam de Castiel’dan farksız değil. Ancak kendi sorunu halledip tedaviyi buluyor ve insanları kurtarmaya başlıyor. Tedavi ise damarlara giren gazın ateşin yanında yanması ile yok oluyor. Supernatural 11.sezonu 2.bölümü ile izleyicilerini mest ederek, “11.sezon dolu dolu geçecek” dedirtti. Özellikle Karanlık-Dean arasındaki bağ sayesinde Winchesterlar yine beklenenin üzerinde bir performans gösterecekler.Haftaya başka bir bölüm incelemesinde daha görüşmek üzere.

 

Durun hemen çıkmayın yazıdan! Bu da Supernatural 11.sezon 2.bölüm ‘den komik bir sahne..

Dean ve Crowley
Dean ve Crowley

Supernatural 11.Sezon 3.Bölüm fragmanı ( Türkçe Altyazılı)

https://www.youtube.com/watch?v=h_xWwtrKQ28

Yorumlar